Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Serbijos rinktinė (2-0) olimpinėje atrankoje Belgrade iškovojo antrąją pergalę ir užtikrintai žengė į pusfinalį.

Bobanas Marjanovičius nugalėtojų gretose buvo nesustabdomas, o jo vedama serbų rinktinė 83:76 (22:16, 23:18, 22:28, 16:14) įveikė Filipinų nacionalinę komandą (0-1).

Rytoj filipiniečiai ir Dominykos Respublika susikaus dėl antrosios vietos grupėje.

Nugalėtojams Marjanovičius per 26 minutes pelnė 25 taškus (12/18 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus.

Serbai trečiajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą (56:40), bet Filipinų ekipa nebuvo linkusi lengvai pasiduoti – ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas jau buvo lygus (67:67), o iki mačo pabaigos likus trimis minutėms ir 50 sekundžių Filipinai išsiveržė į priekį 74:73.

Visgi Marjanovičius pelnė 8 taškus iš eilės (81:76) ir serbai šventė pergalę.

Milošas Teodosičius nugalėtojams surinko 13 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Filipinų ekipos gretose išsiskyrė Kakou Kouame, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (7/12 dvit., 1/3 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Serbija: Bobanas Marjanovičius 25 (12/18 dvit., 10 atk. kam., 27 naud. bal.), Ognjenas Dobričius 16 (4/7 trit.), Milošas Teodosičius 13 (3/7 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Danilo Andjušičius 12 (2/4 trit., 6 atk. kam.).

Filipinai: Kakou Kouame 17 (7/12 dvit., 7 atk. kam., 3 blok.), Jordanas Headingas 13 (4/5 trit.), Kai Sotto (3/10 dvit., 5 atk. kam.) ir Justine'as Baltazaras (2/3 trit.) po 10.

Atrinkti (0) Visi (9)
filipinai yra viena iš dviejų pasaulio valstybių, kurioje krepšinis yra populiariausia sporto šaka.
2021-07-01
+1
Dončičiaus plakatas ant lubų
Kodėl komentaruose nėra apsitriedusių mokinukų, kurie rėktų, kad Serbija prapils nuo visų ir, kad neva tragiškai žaidžia? Ai, čia tik apie Lietuvą taip reikia rašyt, nors judam net ir užtikrinčiau.
2021-06-30
+2
Pasidomek rungtynemis pries komentuojant. Rinktinei nepadeda nei Jokicius nei Bogdanovicius. O rungtynese butent siose nezaide Kalinicius, Micicius ir Bjelica. Praktiskai ten Bobanas ir Teodosicius is zinomiausiu vardu zaide pries Filipinus. Mes tai blemba su pilna sudetim vargom taskus pries Venesuela.