Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Kanados rinktinė (2-0) pataikė 17 tritaškių ir namie vykstančiame olimpiniame atrankos turnyre užsitikrino vietą pusfinalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Nicko Nurse'o auklėtiniai Viktorijoje 109:79 (27:19, 32:27, 20:19, 30:14) pranoko Kinijos rinktinę (0-1), kuriems tai buvo pirmosios rungtynės.

Kinai trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 9:0 (65:79), tačiau šeimininkai iškart surengė atkarpą 19:7 ir pasiuntė Azijos atstovus į nokdauną – 98:72.

Kanados komandai Andrew Wigginsas per 24 minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojams net 7 žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o Wigginsui geriausiai talkino R.J. Barrettas – 16 taškų (2/7 dvit., 3/7 trit., 3/6 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai ir 11 naudingumo balų.

Svečių ekipos gretose išsiskyrė Mingxuanas Hu, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 24 taškai (5/10 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.) ir 15 naudingumo balų.

Kanada: Andrew Wigginsas 20 (3/7 trit., 7/7 baud., 3 per. kam.), R.J. Barrettas 16 (2/7 dvit., 3/7 trit., 5 rez. perd.), Andrew Nicholsonas 14 (3/7 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Dwightas Powellas 12 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Trey Lylesas (6/6 baud., 7 atk. kam.), Luguentzas Dortas (3/6 trit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris (3/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11, Mychalas Mulderis 7.

Kinija: Mingxuanas Hu 24 (5/10 dvit., 4/7 trit.), Qi Zhou 12 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Shenas Zijie 11 (5/10 dvit., 8 atk. kam.), Zhou Pengas (2/5 trit.), Jie Xu (2/4 trit.) po 8.