Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Turkijos rinktinė (2-0) tiesiausiu keliu žengė į olimpinės atrankos pusfinalį Viktorijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Antrąją pergalę iškovoję turkai šį kartą 87:70 (17:14, 28:24, 18:16, 24:16) nugalėjo Čekijos rinktinę (0-1).

Pusfinalyje turkai susitiks su Graikijos ir Kinijos rungtynių laimėtoju.

Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė 8 taškai (71:63), bet Turkijos atkarpa 14:3 išsprendė dvikovos likimą – 85:66.

Nugalėtojams Furkanas Korkmazas per 28 minutes pelnė 20 taškų (4/10 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

16 naudingumo balų surinko ir didysis Turkijos talentas Alperenas Sengunas. 18-metis per 19 minučių įmetė 7 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Čekų gretose išsiskyrė Tomašas Satoransky, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 15 taškų (3/7 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Kita Čekijos krepšinio žvaigždė Janas Vesely per 30 minučių surinko 13 taškų (6/11 dvit., 1/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 5 klaidas ir 16 naudingumo balų.

Čekai lemiamas rungtynes dėl patekimo į pusfinalį žais su Urugvajumi.

Turkija: Furkanas Korkmazas 20 (4/10 dvit., 4/8 trit.), Melihas Mahmutoglu 13 (3/4 trit.), Ersanas Ilyasova 12 (2/5 trit.), Cedi Osmanas 11 (6 rez. perd.), Bugrahanas Tunčeras (4/5 dvit., 5 rez. perd.), Sertačas Šanli (2/2 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 8, Alperenas Sengunas 7 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

Čekija: Tomašas Satoransky 15 (3/7 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Janas Vesely 13 (6/11 dvit., 11 atk. kam., 5 kld.), Patrikas Auda 10 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Ondrejus Balvinas 9 (6 atk. kam., 2 blok.).