Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Serbijos rinktinė užtikrintai žengė į olimpinio atrankos turnyro finalą. Igorio Kokoškovo auklėtiniai pusfinalyje 102:84 (28:26, 23:14, 28:28, 23:16) susitvarkė su Puerto Riko krepšininkais.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Rytoj finale serbai susitiks su Italijos ekipa, kuri kitame pusfinalyje 79:59 nugalėjo Dominyką.

Serbai atsiplėšė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 9 taškų persvara bei susikrovė 11 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje serbai nutolo per 18 taškų ir išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą.

Serbų komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Vasilije Micičius, kuris per 27 minutes pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 2/6 trit., 9/10 baudų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei įsirašė 23 efektyvumo balus.

Nemanja Bjelica pridėjo 18 taškų (4/6 trit.) ir 7 sugriebtus kamuolius.

Bobanas Marjanavočius tapo vieninteliu serbų krepšininku, kuris tritaškius atakavo be klaidų – kiek netikėtai iš toli paleistas milžino šūvis skrodė tinklelį.

„Snaiperis“, – iškart po savųjų rungtynių sureagavo Luka Dončičius, kuris su Bobanu kartu žaidžia Dalaso „Mavericks“ komandoje.

Milošas Teodosičius atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o vienas iš jų buvo atliktas per visą aikštę:

Puerto Riko komandoje 23 taškus pelnė Isaiah Pineiro (7/8 dvit., 3/4 trit.), 20 taškų pridėjo George'as Condittas (7/8 dvit., 2/2 trit.).

Serbijos komandoje nežaidė susižeidę Stefanas Jovičius ir Nikola Kaliničius.

Serbija: Vasilije Micičius 21 (9/10 baudų, 8 rez. perd.), Nemanja Bjelica 18 (4/6 trit., 8 atk. kam.),. Danilo Andjušičius ir Filipas Petruševas (8 atk. kam.) po 15, Milošas Teodosičius 11 (10 rez. perd.).

Puerto Rikas: Isaiah Pineiro 23 (7/8 dvit., 3/4 trit.), George'as Condittas 20 (7/8 dvit., 2/2 trit.), Gianas Clavellas 17, Gary Browne'as 12 (10 rez. perd.).