Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Khrisas Middletonas trečiajame kėlinyje pelnė 16 taškų paeiliui, o jo vedama Milvokio „Bucks“ pirmą kartą nuo 1974 metų pasiekė NBA finalą.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Be susižeidusio Giannio Antetokounmpo žaidusi „Bucks“ svečiuose 118:107 (28:24, 19:19, 44:29, 27:35) įveikė Atlantos „Hawks“ ir Rytų konferencijos finalo seriją laimėjo 4-2.

NBA finale „Bucks“ susitiks su Finikso „Suns“ krepšininkais. NBA finalas prasidės naktį iš antradienio į trečiadienį.

Nugalėtojams Khrisas Middletonas per 41 minutę pelnė 32 taškus (6/12 dvit., 4/10 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius bei 7 sykius suklydo.

Jis vien trečiajame kėlinyje pelnė 16 taškų, o šį ketvirtį „Bucks“ laimėjo 44:29 ir padėjo pergalės pamatus.

Jrue Holiday prie pergalės per 42 minutes pridėjo 27 taškus (7/11 dvit., 4/12 trit., 1/3 baudų), 9 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

„Tai yra labai saldu, – po pergalės sakė „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris. – Šie vaikinai visus metus įdėjo savo darbą, jie nusipelnė patekti į finalą. Dėl jų negaliu būti labiau patenkintas. Man labai patinka juos treniruoti. Mums dar liko darbo.“

Atlantos komandoje į aikštę grįžo Trae Youngas, kuris dėl pėdos traumos praleido du pastaruosius mačus. Jis per 35 minutes pelnė 14 taškų (4/11 dvit., 0/6 trit., 6/7 baudų), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 4 sykius.

Trečiajame kėlinyje „Hawks“ turėjo galimybę persverti rezultatą, bet šūvis buvo netikslus, o tuomet Khrisas Middletonas pelnė 13 taškų iš eilės ir „Bucks“ atitrūko 60:45.

„Komandos draugai ir treneriai man pasakė būti agresyviu, – sakė Middletonas. – Man tai labai patinka. Kiekvienas iš šių vyrukų kasdien sunkiai dirba ir visi yra pasiruošę. Mes visi žaidžiame dėl vieni kitų.“

Be Giannio Antetokounmpo „Bucks“ laimėjo dvejas rungtynes iš eilės ir šventė pergalę serijoje.

Atlantos komandai Cameronas Reddishas per 28 minutes pelnė 21 tašką (1/5 dvit., 6/7 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Snaiperis Kevinas Huerteris per 29 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/6 trit.).

„Hawks“: Cameronas Reddishas 21 (6/7 trit.), Bogdanas Bogdanovičius 20 (5/7 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.), Clintas Capela (7/13 dvit., 9 atk. kam.), Trae Youngas (4/11 dvit., 0/6 trit., 6/7 baud., 9 rez. perd., 5 kld.) po 14, Johnas Collinsas (6/8 dvit., 11 atk. kam.) ir Danilo Gallinari (2/8 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.) po 13.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 32 (6/12 dvit., 4/10 trit., 8/8 baud., 7 rez. perd., 3 per. kam., 7 kld.), Jrue Holiday 27 (7/11 dvit., 4/12 trit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 6 kld., 26 naud.), Brookas Lopezas (4/8 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Patas Connaughtonas (3/6 trit., 8 atk. kam.) po 13, Bobby Portisas 12 (6/6 baud., 9 atk. kam.), Jeffas Teague'as 11 (3/3 trit.).