Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Itin atkakliose olimpinių žaidynių atrankos turnyro rungtynėse įspūdingą pergalę pusfinalyje per pratęsimą šventė Čekijos rinktinė, kuri Kanados mieste Viktorijoje 103:101 (29:27, 23:17, 15:16, 27:34, 9:7) įveikė šeimininkę Kanadą.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Čekija atrankos turnyro finale dėl bilieto į Tokijo olimpines žaidynes susikaus su Graikija, kuri kitame pusfinalyje 81:63 įveikė Turkiją.

Čekija dar niekada nėra žaidusi olimpinėse žaidynėse.

Čekijai pergalę išplėšė įžaidėjas Tomašas Satoransky, kuris likus kiek daugiau nei sekundei iki pratęsimo pabaigos pasižymėjo dvitaškiu iš vidutinio nuotolio.

Nugalėtojams Blake'as Schilbas pelnė 31 tašką (4/7 dvit., 7/12 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Čekija per pagrindinį rungtynių laiką nė karto neatsiliko, o trečiajame kėlinyje buvo įgijusi 13 taškų pranašumą (62:49).

Ketvirtajame kėlinyje Čekija dar turėjo 12 taškų persvarą (74:62), bet netrukus Kanada spurtavo 15:6 ir priartėjo iki 3 taškų skirtumo (77:80).

Čekija paskutinę minutę buvo įgijusi dviženklę persvarą (92:82), bet to neužteko.

Luguentzas Dortas ir R.J. Barrettas įmetė po tritaškį, Andrew Wigginsas pridėjo dvitaškį su pražanga, po to dar smeigė tritaškį ir įspūdingai spurtavusi Kanada likus 11 sekundžių išlygino rezultatą (94:94).

Blake'o Schilbo tritaškis tikslo nepasiekė ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Nickeilas Alexanderis-Walkeris pataikė iš toli, R.J. Barrettas pridėjo dvitaškį ir Kanada pratęsime pirmavo 5 taškais (99:94), bet tuomet atkuto Čekija.

Patrikas Auda ir Ondrejus Balvinas pataikė po dvi baudas, Schilbas smeigė tritaškį ir likus 49 sekundėms Čekija jau pirmavo 101:99.

Daugiausia pataiko: Tomas Satoransky

Trey Lyleso metimą blokavo Balvinas, tačiau po netaiklaus Schilbo metimo rezultatą likus 15 sekundžių išlygino Wigginsas (101:101).

Galiausiai pergalę išplėšė čekų įžaidėjas Satoransky.

Ondrejaus Balvino sąskaitoje per 37 minutes buvo 14 taškų (5/13 dvit., 4/4 baudų), 19 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų.

Kanados komandai Andrew Wigginsas per 33 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kanada: R.J. Barrettas 23 (7/11 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 22 (6/9 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 21 (5/10 dvit., 2/8 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Trey Lylesas (8/9 baud., 11 atk. kam.), Andrew Nicholsonas (5/6 dvit.) po 10.

Čekija: Blake'as Schilbas 31 (4/7 dvit., 7/12 trit., 7 rez. perd., 28 naud.), Tomašas Satoransky 18 (3/7 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Patrikas Auda 16 (5/9 dvit., 6/9 baud., 4 kld.), Ondreus Balvinas 14 (5/13 dvit., 19 atk. kam., 4 rez. perd., 5 blok., 30 naud. bal.), Janas Vesely 8 (4/7 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jaromiras Bohačikas 7 (1/6 trit., 4 kld.).

Atrinkti (0) Visi (26)
Socialistines Kanados rinktine vel gedingai krito pries vidurio Europos vidutinioke. Cia jau kuriozas kuris nieko nebestebina. Tu rink ta NBA sudeti bet jei zaidejai vienas kito nepazista tai is kur tau gausis geras susizaidimas?
2021-07-04
+3
Gerai, kad Trump\'istinė JAV laimėjo pasaulio čempą. A, pala....
2021-07-05
+2
kanda niekad nera nieko reiksmingo laimejusi nepaisant ju tos popierines sudeties, bet nba fanatikai negali suprasti tokiu dalyku. Sita pergale yra desninga. Cekijos krepsinio rinktine yra pajegesne uz Kanados - tai tiek ziniu.
2021-07-04
-1
Taigi
O kiek buvo verkimo po Lietuvos - Čekijos rungtynių grupėje..... Kaip taip galima, Lietuva nebe krepšinio šalis, varymo ant trenerio ir žaidėjų, ir tt. Visgi nėra jie tokie \'\'lūzeriai"
2021-07-04
+1
Susitiktu dar karta tai Canada laimetu +20 tasku, tiesiog ne laiku ir ne vietoje savo blogiausias rungtynes suzaide nuo ko ne vieni nera apsaugoti o ir Cekai suzaide virs savo galimybiu. is to didelio burbulo nereiketu daryti, nes kaip bebutu Canada toje atrankoje stipriausia komanda ir jei zaistu serijas iki 2-3 pergaliu pries juos ne viena komanda serijos nelaimetu o Cekam pasiseke atsitiktine pergale iskovot ir tiek.
2021-07-04
-2
Juventus fanas
čekai stovi gerokai aukščiau už Kanadą Fiba reitinge ir nukalė juos išgyvenimo rungtynėse jų teritorijoje. End of period.
2021-07-04
+1
aaa
Nba stars my a.. Dar vienas europietiskas finalas. :)
2021-07-04
+5
cia labai gerai parodo, kokio labai zemo lygio krepsinio komentatorius/egZpertus turim sioje salyje...ok, suprantu, pagal juos kanada favoritai, as troliais juos nevadinciau, net jeigu urugvaju pavadintu favoritais, ypatingai, jeigu turi savu argumentu kodel, irgi ne, bet kad sitaip apgailetinai pasirodyti po tu zmoniu komentarais, kurie mano, kad ne kanada turi laimet, tai as negaliu patiket, kaip galima sitokius su.dus rasyt? kas cia, knet? sava chebra susirinkusi, kuri su.dus pila ant tu komentaru, kurie pagal situos ministrus netinka?
2021-07-04
+1
che
Amerikonai atvažiuoja su NBA žvaigždėm ir vos 7 lieka pasaulyje, o čia su trečiarūšiais tikėjosi stebuklų.
2021-07-04
-1
Kad ten lygtais tuo metu buvo is zvaigdziu Walker nu ir gal dar Mitchell kiti keli buvo kylantys zaidejai ir dar puse komandos sudare role playeriai.
2021-07-04
kai parašiau kad graikai turnyro favoritai, o pats už čekus statyčiau, tai oi kiek gardaus juoko sukėliau bnews ekspertų bendruomenei su gerbiamu aliosha priešakyje. Tai va vaikai, atsiminkite, juokiasi tas kas juokiasi paskutinis...
2021-07-04
+1
Tai pastatei? nes dabar, kaip bobutė prie bažnyčios pezi.