Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

NBA finale pergalingai startavusią Finikso „Suns“ pasiekė nemaloni žinia. Dėl traumos vos pustrečios minutės sužaidusiam Dario Šaričiui plyšo kryžminis raištis, informuoja klubas.

Jam sezonas – baigtas.

27-erių kroatas susižeidė pirmųjų rungtynių pirmojo kėlinio pabaigoje, kada mėgino užpulti prieš varžovų centrą Brooką Lopezą, bet nesėkmingai nusileido ant parketo, o vėliau dar kontaktinėje kovoje siekė išsaugoti kamuolį.

Antrąjį sezoną Finikse žaidusio Šaričiaus statistika siekė 7,8 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir 1,2 rezultatyvaus perdavimo per 15,5 žaidimo minutės.

Pernai „Suns“ ir Kroatijos puolėjas sukirto rankomis dėl trejų metų ir 27 mln. JAV dolerių sutarties.

Finikso ekipa pirmajame finalo mūšyje 118:105 įveikė Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis susitikimas taip pat Arizonoje vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį nuo 4 val. Lietuvos laiku.