Tel Avivo „Maccabi” vyr.treneris Pini Gershonas:

“Aš manau, jog A grupėje lengviau, C grupėje sunkiau, o mūsų grupė – kažkur per vidurį. Kaip bebūtų, šį sezoną Eurolygoje yra tikrai pajėgių komandų. Mano patirtis rodo, jog jei pradedi žaisti stipresnėje grupėje, būna lengviau žaisti kitame etape. Mes esame kažkur per vidurį ir dėl to labai džiaugiamės. Mūsų ekipai kaskart darosi vis sunkiau žaisti. Visi nori laimėti prieš čempionus. Pergalę išsaugoti nėra taip paprasta”.

Vitorijos „Tau Ceramica” prezidentas Joseanas Querejeta:

“Visose grupėse yra pajėgūs varžovai. Visada būna komandų, iš kurių nesitiki aukšto lygio žaidimo, o vėliau pasirodo, kad jos žaidžia daug geriau, nei tu tikėjaisi. Mūsų grupėje bus sunku, tačiau privalome galvoti apie geriausiųjų penketuką ir kaip jį pasiekti. C grupė jau dabar atrodo pajėgi, nes joje yra tokios ekipos kaip Maskvos “CSKA“, Atėnų “Panathinaikos”, Madrido „Real“ bei Malagos “Unicaja“. Tačiau su visomis komandomis žaisti yra sunku”.

Atėnų AEK generalinis vadybininkas Dimitris Filipou:

“Burtai mums buvo tikrai palankūs, turint omeny tai, kad silpnų komandų Eurolygoje nėra. Aš tikrai tikiu, kad šis sezonas mums pasiseks. Mūsų  komanda kovos dėl pergalės ir viskas, ko mums reikia, yra šiek tiek kantrybės tikslui pasiekti”.

Trevizo „Benetton” vadybininkas Maurizio Gherardini:

“Grupė tikrai įdomi, žaisime su Vitorijos “Tau Ceramica”, su kuria ne kartą buvome susitikę ankstesniuose sezonuose. Vitorijos ekipa mums ne naujiena, tačiau visada būna kitų įdomių ekipų, pavyzdžiui, Strasbūro IG ir Bambergo GHP. Žiūrėsime, kas bus. Tačiau manau, kad šįmet burtai iškrito palankiau, nei pernai. Visgi dar anksti kalbėti apie ekipas, su kuriomis nesame susidūrę”. 

Trevizo „Benneton” vyr.treneris Davidas Blattas:

“Dar anksti kalbėti apie savo priešininkus. Dabar yra pats laikas tobulinti savo žaidimą ir pasirengti lapkričio mėnesį prasidėsiančioms varžyboms. Žinome tik tai, jog susitiksime su tikrai aukšto lygio komandomis, tokiomis kaip Vitorijos „Tau Ceramica“  ar Bolonijos „Climamio“, taigi tai mums tikrai bus didelis iššūkis. Visgi labai įdomu pamatyti galutinę komandų sudėtį, kuri gali keistis kelis mėnesius. Ypač įdomi bus Vitorijos „Tau Ceramica“ sudėtis. Niekada negalima iš anksto nuvertinti jokių varžovų, nes jie bet kada gali pateikti siurprizų. Aš tikiu, jog žaidimo metu mes pamatysime daug netikėtų rezultatų”.

Sienos „Montepaschi" vyr.treneris Carlo Recalcatis:

“Manau, jog pakliuvome į pajėgiausią grupę iš visų trijų. Būna, jog vos tik pamatęs komandų sąrašą jau gali spėti, kas pateks į šešioliktuką, tačiau aš nė neįsivaizduoju, kuri komanda yra bent kiek silpnesnė C grupėje. Stipriausiomis, manau, lieka  Maskvos CSKA ir Atėnų „Panathinaikos", tačiau čia pat yra būrys varžovų, pasiryžusių padaryti bet ką, kad tik pakliūtų į Top – 16. Visgi sunku ką nors tiksliau įvardinti, kol nėra aiški komandų sudėtis".

Bolonijos „Climamio“ vyr.treneris Jasminas Repeša:

”Negali sakyti, jog Eurolygoje yra lengvų grupių – visos čia žaidžiančios ekipos yra pajėgios. Žinoma, gerbiame kitas dvi grupes, bet manau, jog mūsų grupė yra ganėtinai palanki. Matome dvi naujas ekipas Eurolygoje. Varžybų tvarkaraštis taip pat mums palankus, o tai padės mums pasiekti savo tikslą.”

Milano „Armani Jeans" generalinis vadybininkas Gino Natali:

Mums kliuvo labai įdomi grupė: žaisime su dukart Eurolygos čempionais Tel Avivo „Maccabi", su „Barcelona", kuri grįš kartu su nauju generaliniu vadybininku Zoranu Savičiu, o Stambulo „Efes Pilsen" visada laikėme verta pagarbos komanda. Tai trys pajėgiausios ekipos grupėje, todėl privalėsime stengtis nugalėti likusias keturias ekipas, kad patektume į kitą etapą. Mes keliausime per visą Europą ir tai mums bus puiki patirtis, tačiau pats nuostabiausias dalykas būtų pakliūti tarp penkių geriausių ekipų grupėje. Taigi turėsime ypatingai pasiruošti kiekvienoms varžyboms”.

Milano „Armani Jeans" vyr.treneris Lino Lardo:

Grupė tikrai pajėgi, nėra net abejonių dėl to, tačiau visa tai bus labai įdomu, nes mes žaisime tokiose aikštelėse, apie kurias Europos krepšinio metraščiuose dar nebuvo užsiminta. Mūsų tikslas yra pasiruošti priimti iššūkį. Negaliu sulaukti Eurolygos pradžios!”

Sopoto „Prokom Trefl" generalinis vadybininkas Jacekas Jakubowskis:

“Žaisime stipriausioje grupėje, kur pakliūti į antrą etapą bus sudėtinga. Tai ne tik mūsų nuomonė – taip galvoja dauguma žmonių. Rungtynės Sopote labai patiks mūsų fanams, mūsų aikštėse žais pajėgiausi Europos klubai: Tel Avivo „Maccabi", „Barcelona". Šiose komandose daugybė krepšinio žvaigždžių, taigi kiekvienos rungtynės bus puikus šou žiūrovams. Mums garbė žaisti B grupėje su visomis ekipomis, ir tai neabejotinai padės mums pagerinti savo komandos modelį”. 

 Madrido „Real” vyr.treneris Bozidaras Maljkovičius:

“Tai pajėgi grupė, ir mums ne itin pasisekė šiuose burtų traukimuose, kaip ir praeitą sezoną. Tačiau pernai mes patekome į antrą etapą. Šįkart sieksime  žengti dar didesnį  žingsnį ir pasiekti finalo ketvertą, taigi turime skinti pergales nuo pat pradžių, ypač išvykose. Mes galvojame ne apie varžovus, o apie pergales”.

Maskvos CSKA generalinis direktorius Sergejus Kuščenka:

“C grupė yra stipri, gal net stipriausia  iš visų. Malagos „Unicaja" visada buvo  pajėgi, o  Madrido „Real” yra tiesiog Ispanijos čempionai. Stambulo „Ulker" turi nemažą biudžetą bei puikius žaidėjus. Maskvos CSKA ir Atėnų „Panathinaikos" žaidė finaliniame ketverte. Manau, jog to pakanka. Šešios komandos kovos dėl penkių vietų antrame etape. A grupė yra lengviausia, jei tik taip galime kalbėti apie varžovus Eurolygoje. Visos komandos yra geros, tiesiog kai kurios iš jų keičia žaidėjus, trenerius, o tai visada šiek tiek išmuša komandą iš vėžių. B grupė  - tai lyg viduriukas. Joje žaidžia Eurolygos čempionai  Tel Avivo „Maccabi"  bei kitos puikios ekipos. Vilniaus „Lietuvos rytas" yra komanda, turinti širdį, tvirtą pagrindą bei ambicijas. Manau, jie paklius į šešioliktuką”.

Vilniaus „Lietuvos ryto" generalinis vadybininkas Jonas Vainauskas:

Mes turime didelį stimulą žaisti Eurolygoje. Čia susitinkame  su Eurolygos čempionais, su stipriomis senbuvėmis - Stambulo „Efes Pilsen" ir „Barcelona". Mes laimėjome ULEB taurę ir patekome čia,  kad  kovotume dėl vietos Top-16. Manau, jog Sopoto „Prokom Trefl" gali pateikti nemažai staigmenų.”

Stambulo „Efes Pilsen" generalinis vadybininkas Enginas Ozerhunas:

Esame tarp dvidešimties geriausių Europos komandų, o  tai reiškia, jog nebus lengva nė vienai ekipai. Manau, jog A grupė lengvesnė nei likusios. Taip pat manau, jog mes esame  palankioje padėtyje, kad pasiektume antrą etapą. Mes privalėsime kautis bei pasiekti kuo daugiau pergalių, ir manau, kad tai mums pavyks puikiai”. 

Malagos „Unicaja" prezidentas Rafaelis Fernandezas:

Patekome į neabejotinai pajėgią grupę, tačiau spręsti apie komandų pajėgumą galėsime tik tada, kai sužinosime galutinius žaidėjų sąrašus. Mano nuomone, šioje grupėje žaidžia stipresnės ekipos nei  likusiose dviejose, bet mūsų tikslas tas pats – patekti į šešioliktuką bei nepražiopsoti jo antrus metus iš eilės”.

Po Ortezo „Elan Bearnais" prezidentas Pierre Saillantas:

Kaip ir  pernai, pakliuvome tarp pajėgiausių ekipų: žaisime su praėjusių metų Eurolygos finalinio ketverto žaidėjais, su Ispanijos bei Serbijos čempionais, su  Stambulo „Ulker", kuri visada buvo stipri komanda. Tikiuosi, kad mūsų ekipa pasirodys geriau  nei  praeitais metais ir kad mūsų žaidimas leis mums pasvajoti  apie Top-16”.

Zagrebo „Cibona" direktorius Mihovilas Nakičius

“Aš laimingas, nes mes pakliuvome į labai  spalvingą grupę, kurioje žais aiškus lyderis Tel Avivo „Maccabi". Tačiau mes taip pat surinkome puikią  komandą ir  kovosime iš visų jėgų, kad pakliūtume į antrą etapą”.

Pirėjo „Olympiakos" vyr.treneris Jonas Kazlauzkas:

“Šioje grupėje bus  sunku, bet Eurolygoje yra 24 puikios komandos,  taigi čia niekada nebūna lengva. Komandos vis dar formuojasi, tačiau Tel Avivo „Maccabi" jau   dabar yra grupės lyderė. „Barcelona" lieka „Barcelona". Milano „Armani Jeans" ir Vilniaus „Lietuvos rytas" - naujos, bet labai ambicingos ekipos. Zagrebo „Cibona" mums gerai pažįstama, Sopoto „Prokom Trefl" gal kiek mažiau, tačiau tai ne naujokė Eurolygoje”.

Belgrado „Partizan" viceprezidentas Djordje Colovičius

Esame sudėtingoje grupėje, tačiau džiaugiuosi, jog galėsime žaisti Belgrade, o taip pat su ekipomis, kurioms vadovauja serbai, pavyzdžiui, Boza Maljkovičius iš Madrido „Real bei Željko Obradovičius iš Atėnų „Panathinaikos". Nepaisant akivaizdžių sunkumų, bandysime pakliūti į šešioliktuką.”

Belgrado „Partizan" vyr.treneris Dušanas Vujosevičius:

Nėra jokių abejonių, mes pakliuvome į pačią sunkiausią grupę, kurioje žaidžia Ispanijos, Graikijos ir Rusijos – trijų stipriausių  Europos lygų – čempionai. Taip pat susitiksime su dvejomis praėjusių metų Eurolygos "Final 4" komandomis.  Madrido „Real" bei Atėnų „Panathinaikos" jau sustiprino savo sudėtį, bet dar yra daug laiko gerų žaidėjų paieškoms. Kiekvienos rungtynės mums bus didelis mūšis“.

Bamgbergo GHP vadybininkas Wolfgangas Heyderis:

Nepaisant visko, mes esame labai laimingi būdami čia pirmą kartą. Kaip naujokai, mes neturėjome jokių išankstinių nusistatymų, ką norėtume matyti  savo grupėje. Mums visos komandos  yra įdomūs varžovai, ir žaidimas su jomis mums bus puiki patirtis. Mūsų svajonė – pakliūti į Top-16, tačiau esame realistai ir žinome, kaip tai bus sunku”.

Atėnų „Panathinaikos" vyr.treneris Željko Obradovičius:

“Mes esame pajėgiausioje grupėje, tačiau tai jau tampa tradicija. Žinoma, mūsų pradinis tikslas yra iškopti į antrą etapą. Mums teks žaisti su daug stiprių ekipų, tačiau privalome nuo pat pradžių kovoti,  kad patektume į šešioliktuką. Vienintelis man patikęs dalykas buvo tas, kad žaisime Belgrade  ir Madride”.

Liublijanos „Olimpija“ generalinis vadybininkas Gregoras Fricas:

“Tai puiki grupė. Mes žaisime su penkiomis ekipomis, jau pabuvojusiomis mūsų krepšinio aukštelėje bei matome dvi naujas ekipas. Tai ypatingai patiks krepšinio fanams, ištroškusiems naujų veidų”.


Rodyti komentarus
2005-07-11 09:45
turbut todel kad liuzeriu nuomone neidomi ;-)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2005-07-11 09:38
O ko Strasburo atstovams nedave pasisakyt :))
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2005-07-11 07:58
Vo, jau net ir CSKA bijo LR :))
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 3

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas