Nuotr.: MKL
Nuotr. MKL

Tinklalapis BasketNews septintus metus paeiliui apžvelgia perspektyviausius šalies talentus, o šiemet pirmiausia aptarsime 2005-aisiais gimusių vaikinų kartą (U16).

Mantas Kočanas

Mantas  Kočanas
Pozicija: C
Amžius: 16
Ūgis: 207 cm
Gimimo vieta: Lietuva

Šią vasarą Remigijaus Bardausko vadovaujama Lietuvos šešiolikmečių rinktinė nedalyvaus Europos čempionate dėl pasaulinės pandemijos, tačiau rugpjūčio mėnesį Šiaurės Makedonijoje varžysis draugiškame FIBA „Challenger“ turnyre.

Būtent šios amžiaus grupės vaikai yra pirmieji, kurie auga su nauja metodika sporto mokyklose – iki 14 metų neleidžiamos užtvaros, įvesta trijų sekundžių gynyboje taisyklė, taip pat dvigubinimas leidžiamas tik baudos aikštelėje. Tokie pakeitimai jaunimo ugdyme buvo padaryti, siekiant didinti krepšininkų individualų meistriškumą.

Perspektyviausių šalies jaunuolių reitingą BasketNews tradiciškai sudaro konsultuojantis su jaunimo treneriais, gerai susipažinusiais su Lietuvos talentų galimybėmis. Pažymėtina, jog reitingas sudarytas atsižvelgiant ne į šių dienų rezultatus, o į krepšininkų perspektyvą ateityje.

Apklausti buvo penki treneriai, o tarp apklaustųjų dešimtuko iš viso buvo paminėti 20 krepšininkų. Arčiausiai dešimtuko buvo Kauno KM „Žalgirio“ auklėtinis Aleksas Bieliauskas ir Sostinės KM atstovas Ernestas Matulevičius.

 
Nuotr. MKL

10.

Tomas Zelenskij

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-07-10 Klaipėda  192 Gynėjas Klaipėdos KM

Klaipėdietis – įvairiapusiškiausią statistiką MKL demonstravęs žaidėjas, kurio vidurkiai buvo šalia trigubo dublio – 15,8 taško, 9,7 atkovoto kamuolio ir 9,3 rezultatyvaus perdavimo.

Ne pačioje stipriausioje savo amžiaus grupės komandoje MKL žaidžiantis Zelenskij buvo aiškus lyderis, rinkdavęs vidutiniškai po 23,9 naudingumo balo.

192 cm ūgio gynėjas išsiskiria geru aikštės matymu bei sprendimu priėmimu, taip pat pasižymi puikiu prasiveržimu, remdamasis klaidinamais judesiais, iš ko ir renka didžiąją dalį savo taškų.

Vis dėlto Tomui koją kiša labai prastas metimas – krepšininkas retai atakuoja iš toli, o procentas vos perlipa 20 procentų, nuo baudų metimų linijos jo vidurkis – apie 55 procentai.

Įžaidėjui taip pat trūksta fizinės jėgos, todėl būtent šis aspektas ir metimas iš distancijos yra labiausiai taisytini dalykai. Tik šias problemas susitvarkęs Zelenskij gali tikėtis žaidimo aukštesniame lygyje.

16-metis taip pat rungtyniavo metais vyresnių grupėje, kur jo vidurkiai siekė 5,7 taško, 5,6 atkovoto kamuolio, 7 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 10,9 naudingumo balo.

Nuotr. Facebook
 

9.

Emilis Baltrimavičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-08-24 Kaunas  204 Centras Tornado KM

Per abi priekinės linijos pozicijas galintis žaisti aukštaūgis MKL aikštėje praleisdavo 30 minučių, per kurias fiksavo 12,9 taško, 7 atkovotų kamuolių ir 16,1 naudingumo balo statistiką.

Baltrimavičius turi minkštą metimą iš distancijos, gerai skaito situacijas (vid. 2,4 rez. perd.), o ilgos rankos leidžia blokuoti vidutiniškai po 2 metimus per susitikimą.

Vis dėlto kol kas aukštaūgis yra per minkštas žaidėjas, bijantis kontakto, o gynyboje trūksta geresnio kojų darbo.

Savo žaidimo profiliu Gyčio Masiulio ir Eriko Venskaus mišinį primenantis kaunietis metais vyresnių krepšininkų grupėje gaudavo pasireikšti po 15 minučių, per kurias pelnydavo po 3,9 taško ir atkovodavo po 3,8 kamuolio.

Nuotr. kazysfoto sport

8.

Justas Stonkus

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-12-31 Plungė  186 Gynėjas Plungė SRC

Paskutinę metų dieną gimęs plungiškis automatiškai yra priverstas konkuruoti su vyresniais varžovais.

Vis dėlto žemaitis pateisina savo gimimo vietą – milžinišku užsispyrimu kovoja dėl vietos po saule, o vienas iš trenerių šiam gynėjui savo sąraše skyrė antrąją vietą.

186 cm gynėjas MKL pirmenybėse pelnė po 23,3 taško, atkovojo po 7,8 kamuolio ir rinko po 18,2 naudingumo balo. Lyginant su praėjusio sezono rodikliais, Stonkus padarė milžinišką pažangą (13 tšk., 5,1 naud.).

Nors yra metais jaunesnis už varžovus, Stonkus išsiskiria lygoje fiziškumu, yra veržlus žaidėjas, geba pataikyti iš distancijos, o vienas iš trenerių jo žaidimo stilių įvertino kaip Ado Juškevičiaus ir Arno Butkevičiaus mišinį.

7.

Artūras Vilutis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-10-28 Vilnius  202 Puolėjas Vilniaus KM

 
Statistiškai – labiausiai neišsiskiriantis šio sąrašo žaidėjas. Vis dėlto kai kurie treneriai tiki aukštaūgio perspektyvomis ateityje, o vienas iš jaunimo trenerių šiam žaidėjui savo reitinge skyrė antrąją vietą.
 
Ketvirto numerio pozicijoje žaidžiantis Vilutis sužaidė po kelias rungtynes tiek savo amžiaus grupėje, tiek ir vyresnių. Tarp bendraamžių į žemesnį divizioną iškritęs vilnietis fiksavo kuklią 3,4 taško ir 3,8 naudingumo balo statistiką.
 
Metais vyresnių komandoje po 16 minučių gavęs pasireikšti aukštaūgis per ketverias rungtynes išmetė net 25 tritaškius (28 proc.), o jo statistika čia siekė 6,3 taško ir 5,3 atkovoto kamuolio.
 
VKM auklėtinis yra vėlyvo brendimo ir jam šiuo metu dar labai trūksta fiziškumo, atletiškumo bei sportinio pykčio, kuris leistų labiau žaisti kontakte. Vis dėlto jo judesių arsenalas, minkštas metimas ir geras krepšinio IQ leidžia tikėtis, jog ateityje gali išaugti solidus ketvirtas numeris.
 

6.

Danas Kazakevičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-05-23 Vilnius  200 Puolėjas Sostinės KM
 
Naudingiausias MKL vicečempionų komandos žaidėjas, čempionate fiksavęs beveik dvigubo dublio vidurkius – 15,2 taško, 9,7 atkovoto kamuolio ir 23,1 naudingumo balo.
 
Dvimetrinis puolėjas tarp bendraamžių išsiskiria fiziškumu, mobilumu, o dėl savo greičio labai gerai išnaudoja du prieš du situacijas, greitai sukdamasis link krepšio.
 
Tai žaidėjas neturintis kažkokio išskirtinio įgūdžio, viską darantis po truputį gerai ir komandoje galintis būti solidžiu pagalbiniu krepšininku priekinėje linijoje.
 
Minkštą metimą turintis Kazakevičius privalo gerinti atletiškumą, kurio trūkumas jam neleidžia atstovėti perimetre išsikeitimo situacijose. Taip pat vilnietis stokoja klaidinamų judesių arsenalo bei dar reikia dirbti su sprendimų priėmimu.
 
Nuotr. MKL
 

5.

Deividas Žukauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-03-01 Šiauliai  190 Gynėjas KA Saulė
 
Europos čempiono Mindaugo Žukausko sūnus šiemet savo komandą atvedė į A divizioną. B divizione spindėjęs Deividas per rungtynes pelnydavo po 18,5 taško, atkovodavo po 6,8 kamuolio, atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo po 20,1 naudingumo balo.
 
Pirmenybėse Žukauskas per rungtynes išmesdavo po 8 tritaškius ir nors pataikymo procentas nebuvo aukštas (28,6 proc.), apklaustieji išskyrė krepšininko metimo techniką.
 
Be snaiperio funkcijos komandoje 16-metis išsiskiria geru žaidimo skaitymo, o ypatingai – pikenrolo situacijų realizavimu.
 
190 cm ūgio gynėjui dar trūksta fizinių savybių, kurios neleidžia žaisti labiau kontaktinio žaidimo bei išsiskirti greičiu, o taip pat reikia tobulinti žaidimą kaire ranka.
 
Vyresniųjų grupėje, kur jis žaidė vienoje stipriausių lygos komandų, jis rinko 4,7 taško (15,1 proc. trit.) ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkius per 20 minučių.
 
Tikimasi, jog Žukauskas dar ūgtels bent 5 centrimetrus ir ateityje galės sėkmingai rungtyniauti atakuojančio gynėjo pozicijoje, o jei ūgis leis – ir lengvojo krašto.
 
Nuotr. MKL
 

4.

Justas Žiubrys

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

  

2005-10-18

Kretinga

 183

Gynėjas

V. Knašiaus KM

Ketvirtąją vietą reguliariajame sezone užėmusi V. Knašiaus KM finalo ketverte sensacingai iškovojo aukso medalius, o Žiubrys buvo pagrindinis jų vedlys – 24 taškai pusfinalyje ir 31 – finale.

15-metis šiemet MKL pirmenybėse fiksavo 25,3 taško, 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir 21,1 naudingumo balo statistiką, o taip pat debiutavo NKL.

Įžaidėjas antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje atstovavo Palangos „Kuršiams“ ir sužaidė 12 rungtynių. Per jas kretingiškis aikštėje praleisdavo po pustrečios minutės ir pelnydavo po 1,2 taško.

Vienas iš apklaustųjų favoritų įspūdį treneriams daro savo krepšinio IQ, o jo stabilus metimas iš toli jaunimo amžiuje leidžia pasislinkti ir į atakuojančio gynėjo vietą.

Didžiausias klaustukas dėl krepšininko sėkmingo adaptavimosi vyrų krepšinyje – fiziniai duomenys. 183 cm ūgio Žiubrys yra smulkaus kūno sudėjimo ir jei nepavyks pridėti bent kelių centrimetrų, vyrų krepšinyje tai gali stipriai kišti koją.

Jei reikėtų lyginti krepšininko žaidimo stilių su Lietuvos krepšininkais, bene geriausias apibūdinimas tiktų Šarūno Vasiliausko ir Mindaugo Girdžiūno mišinys.

Nuotr. MKL

3.

Kristupas Leščiauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-06-06 Klaipėda  186 Gynėjas V. Knašiaus KM

Dar vienas MKL čempionų komandos narys ir dar vienas perimetro linijos žaidėjas. Klaipėdiečiai šiemet išsiskyrė individualiu gynėjų meistriškumu, o Leščiauskas rinko 16,9 taško, 6,3 atkovoto kamuolio, 5,4 rezultatyvaus perdavimo ir 17 naudingumo balų statistiką.

Skirtingai nei Žiubrys, Leščiauskas yra apdovanotas geresnėmis fizinėmis savybėmis ir ateityje jam ūgio būti įžaidėju ar atakuojančiu gynėju tikrai netrūks.

Kalbant apie stipriąsias klaipėdiečio žaidimo puses, pirmiausia yra pažymimas geras žaidimas 1 prieš 1 tiek puolime, tiek gynyboje, taip pat didžiąją dalį rezultatyvių perdavimų jis susirenka įėjęs į baudos aikštelę.

Vis dėlto platesnį įgūdžių paketą turi komandos draugas Žiubrys – Leščiausko metimas yra didelė problema (12,5 proc. trit.), reikia dirbti su sprendimų priėmimu, taip pat krepšininkas yra ramaus charakterio, kas įžaidėjui nėra labai gerai.

Per pandeminį sezoną Leščiauskas gavo šansą rungtyniauti RKL B divizione, kur gynė Klaipėdos „Neptūno“ dublerių garbę. Rungtyniaudamas tarp vyrų įžaidėjas per 8 minutes fiksavo 2,4 taško ir 0,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Nuotr. MKL

2.

Petras Padegimas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-05-14 Kaunas  201 Centras KM Žalgiris

Naudingiausias MKL pirmenybių žaidėjas, rinkdavęs vidutiniškai po 25,6 naudingumo balo. Aukštaūgis per rungtynes pelnė po 19,1 taško, atkovojo po 8,9 kamuolio ir atliko po 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

Padegimas tarp bendraamžių išsiskiria savo atletinėmis savybėmis, kurioms skiria labai didelį dėmesį nuo krepšiino laisvu metu.

Būtent fizinės savybės žalgiriečiui leidžia dominuoti prieš silpnesnius už save oponentus ir toks jo žaidimas šiuo metu primena Tomo Balčiūno aukso laikus MKL, tačiau nepagerinus techninių krepšinio elementų Padegimui sėkmingai pereiti į vyrų krepšinį taip pat gali būti sunku.

16-metis geba gerai užsiimti poziciją, yra greitai bėgantis aukštaūgis, bet dabar viską daro rungtyniaudamas centro pozicijoje, o vyrų krepšinyje jam čia dominuoti neužteks ūgio. 201 cm ūgio krepšininkas tai jau turėjo suprasti RKL B divizione, kur „Žalgiris-3“ komandai per 14 minučių sukrapštydavo po 3,9 taško ir 2,8 atkovoto kamuolio.

Petras turi gerinti praktiškai visus žaidimo elementus – pradedant metimu iš distancijos ir klaidinamais judesiais bei baigiant elementarių sprendimų priėmimu. Taip pat aukštaūgiui reikia koncentruotis į žaidimą ketvirtoje pozicijoje, kur jis galėtų tikėtis sėkmės vyrų krepšinyje.

Nuotr. MKL

1.

Mantas Kočanas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2005-06-28 Kaunas  207 Centras KM Žalgiris

Dar vienas KM „Žalgirio“ bokštas, kuris buvo vienintelis įtrauktas į visų penkių apklaustų trenerių dešimtukus, iš kurių net keturi jam skyrė pirmąsias vietas.

Žiūrint iš statistinės pusės, 207 cm ūgio centras nelabai kuo išsiskyrė MKL pirmenybėse – 7,4 taško, 9 atkovoti kamuoliai ir 15,9 naudingumo balų.

Vis dėlto treneriai labai daug tikisi iš Kočano ateityje, o tai įrodo ir jo įtraukimas į „Žalgirio“ U18 komandą Eurolygos jaunimo turnyrui, kur krepšininkas tarp dvejais metais vyresnių žaidėjų rungtyniavo epizodiškai (vid. 2,5 min.), tačiau toks paskatinimas turėtų motyvuoti daugiau dirbti papildomai.

16-metis tarp bendraamžių išsiskiria minkštu metimu, aikštės matymu, situacijų skaitymu, kasmet vis įtraukia naujus klaidinamus judesius į savo arsenalą ir puolime yra šiuolaikinis centras. 

Tiesa, treneriai jau šiemet iš aukštaūgio laukė sprogimo ir daugeliui sunku paaiškinti tokio neišskirtinio Kočano žaidimo priežastis tarp bendraamžių. Pirmiausia pažymima ramus kauniečio charakteris bei sportinio pykčio nebuvimas ir Kočanui reikia suprasti, jog be sunkaus darbo ir didelio noro niekas nebus duota.

Iš žaidimo elementų centrui reikia gerinti atletiškumą, nes dabar krepšininkas gali gintis tik pasyvia pikenrolo gynyba. Taip pat jam reikia pridėti fiziškumo, kad galėtų daugiau žaisti kontakte.

Su U19 pasaulio čempionate sužibėjusiu Motiejumi Krivu lyginamas Kočanas rungtyniavo ir RKL B diviziono pirmenybėse, kur jo vidurkiai „Žalgiris-3“ komandoje per 12 minučių siekė 2,5 taško ir 3,9 atkovoto kamuolio.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (35)
Anonimas
Neseku Moksleivių lygos. Taigi apie šiuos vaikus sprendžiu iš straipsnio. Trejetuke 201 ankstyvo brendimo centras viską darantis per jiegą ir įžaidėjas tritaškius metantis 12.5% Kraupu
2021-07-18
-1
Atsakyti
Anonimas
Cia amzius kai dar augama o ugiai is rudens jei ne senesni. Pvz zelenskij visur 192 o o video 195 % irgi daug nereiskia Karolis Lukosiunas u16 mete 20%
2021-07-18
Atsakyti
aaa
Baisoka kad tai yra vertinimai treneriu kurie su tais vaikais dirba. Ka jie tuomet gali isauginti jeigu ju prioritetai yra ugis bei jiega? :) Pamenu kad pamates Vasiliauska arba ta pati Balciuna sakydau kad kogero krepsinyje nieko nesuprantu, nes talentais juos vadinti tikrai negalejau. :) O pamates jauna Grigoni arba Jokubaiti sakiau kodel apie situos niekas nesneka (tuo metu). Tai kad zalgiris savo laiku paleido Grigoni tik parodo kad tuometiniai zalgirio treneriams reikia duot dirzo. :)
2021-07-15
Atsakyti
ttt
visiskai tau pritariu, nes treneriai as manau arba nesupranta arba apsimeta, kad nesuprantu kad zaidejai kurie dominuoja jega ir ugiu vaiku krepsini o ne igudziais toli nenueis vyru krepsini. Bet tokius zaidejus treneriai vistiek kelia ir vadina talentais, o po to gaunasi snipstas is tokiu kalbu.
2021-07-16
-1
Atsakyti
alioalio
o kur cia neseniai aiskino LT ekspertai ale zurnalistai Grantas vasiliauskas ar koks ten...aiskino koks talentas....kur tas dinges?
2021-07-15
Atsakyti
Charley
LKL lygoje žaidžia
2021-07-16
+2
Atsakyti
alioalio
mintyse pries atsidarant straipsni...sakiau sau,pirmos vietos bus visiskiem medziams kuriu ugis virs 2 metru.....akurat.....o siaip nekreipiu demesio daug i tokius straipsnius...cia ne NBA skautai,ar ne NCAA koledzo skautai,kur isties daugiau maziau nuskaito zaidejo potenciala...cia Lietuviai tai juoka kelia...ale LT ekspertai dameta is tritaskio iki lanko jau skaito talentu..tas pats blazevicius,nu nieks nelaiko jo talentu,NBA skautai totaliu medziu laiko jokio saukimo neprognozuoja, o Lietuvos ekspertai aiskina koks nerealus talentus..nors vos pabega,visiskai nepasoka,letas vezlys
2021-07-15
Atsakyti
Anonimas
jojo...lt ir biruti gi i nba siunte. vos lkl suzaide. dabar is tubelio zvsigzde daro, mat tas nerealiai atletiskas. jis tarp lietuviu atletiskas. tik psmirsts, kad tarp juoduku tokiu nors vezimu vezk.
2021-07-16
-2
Atsakyti
asf
tai kad cia vaikai dar isvis
2021-07-14
-2
Atsakyti
Anonimas
Eik tu?
2021-07-15
-1
Atsakyti
Anonimas
bazaras
2021-07-14
-2
Atsakyti
Anonimas
tu sesiolikmeciu reitingavimai dar nera labai rimtas dalykas. tik viena aisku isskirtinio talento nera.
2021-07-14
-4
Atsakyti
Charley
šiaip ir krepšinis nėra pats rimčiausias dalykas pasaulyje
2021-07-14
+2
Atsakyti
Anonimas
raso centras, bet jam ugio truksta, jei nori sekmingai pereiti i vyru krepsini, jam reikia koncentruotis i 4 pozicija. hm...tai vaikas pats turi koncentruotis? ar treneriai jau turetu nebestatyti jo i ta centro pozicija ir berasyt cia kaip apie centra?
2021-07-14
+2
Atsakyti
Faška
Tai yra dalinai trenerių darbas, bet jei pats komforte užsisėdėjęs ir iniciatyvos nerodo kaip koks Venskus, tai daryk ką nori, toliau bandys galva sieną pramušinėti. Konkurentų puslapis čia postino vieno vaikų trenerio interviu nesenai tai sakė, kad jaunimas šiais laikais ateina pasiimt visko nuo lėkštutės, niekas neeina išsikovoti per kraujus ir prakaitą kaip kažkada Mačiulis, Kaukėnas, Jankūnas ar pan.
2021-07-14
-2
Atsakyti
Tadas
Tas Kočanas su mano sūnėnu komandoje žaidžia, tai atrodo kaip Mindaugo Kuzminsko charakteris su Mindaugo Kupšo įgūdžiais. Nežinau ar tikrai taip talentų trūksta, kad jis pirmoje vietoje, ar kažką kiti mato ko man neteko matyti. Daugiausiai palyginčiau nebent su labai labai neapdirbta Šanli versija, kas gal nebeskamba blogai, bet toli gražu nuo to, ko norėtųsi iš pirmos vietos.
2021-07-14
+2
Atsakyti
Anonimas
na akivaizdu is aprasymu, jog dievo apdovanotu talentu nera. lieka tiketis kad vaikinai juodai dirbs
2021-07-14
+1
Atsakyti
Jons
207 ugio ir visiskas medis. Juokinga, kai vos prastypsta ir isivaizduoja baisiu centru... Siuolaikiniam krepsinyje kuolai toli nenueina, butinas atletiskumas.
2021-07-14
+3
Atsakyti
Anonimas
taip ir rašykit, kad molsleivių lygos geriaisi. kur Buzrlis, Jocius ir kiti užsienyje gyvenantys vaikai? šitas reitingas toks drauglių treneriu pasiretingavimas.
2021-07-14
-3
Atsakyti
Anonimas
kloune, pasidomek kuriu metu jie pries rasydamas savo pievas
2021-07-14
Atsakyti
Anonimas
Na, Padegimas čia yra didžiausias talentas ir niekas iš čia esančiu jaunuoliu nera net arti jo pagal potenciala. Gerokai nustebino specialistai skirdami pirma vieta Kočanui, bet iš kitos puses bus Petrui daugiau motyvacijos.
2021-07-14
+1
Atsakyti
Anonimas
Geriausias is visų sitų sliekų Matas Buzelis bet jis USA zaidzia
2021-07-14
Atsakyti
Jurgis
Cia tie treneriai gal tik pagal ugi reitinguoja, po 7-8 taskus MKL dominuoja, nejuokinkit. arba kitas labai perspektyvus didelis, 2m ugio ir trukumas tik kad judesiu neturi. su vyresniais paima tikrai ne del talento, o kad tiesiog statistikai tokiu dideliu daug nera, stai ir viskas
2021-07-14
-1
Atsakyti
kam apie tuos vaikus rasyt? cia juk meskos paslauga daro media anksciau laiko iskeldama vaikus kuriems iki tikro krepsinio dar daug zoles reiks ap%ikti
2021-07-14
-1
Atsakyti
Anonimas
Jeigu net pastraipa straipsnyje daro įtaką, tai gal tada geriau jiems iš karto kibti į mokslus ir rūpintis karjera kitoje srityje.
2021-07-14
+1
Atsakyti
Anonimas
vel centrai ir vel gynėjų nera..
2021-07-14
-1
Atsakyti
Anonimas
5 gyneja, 2-3 centrai
2021-07-14
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 35

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.