„Reebok“ vasaros lygos trečiose rungtynėse  Denverio „Nuggets“ krepšininkai triuškinamai pralaimėjo Klivlendo "Cavaliers" ekipai su Martynu Andriuškevičiumi 55:78 (14:19, 16:19, 10:20, 15:20).

L.Kleiza "Nuggets" komandai pelnė 7 taškus, per 24 minutes pataikęs 3 dvitaškius iš 6 bei 1 baudos metimą iš 2. Po krepšiais jis atkovojo 3 kamuolius bei suklydo 3 kartus. Šiose rungtynėse L.Kleiza buvo nubaustas ir technine pražanga.

Rezultatyviausias Denverio klube buvo Luisas Floresas, pelnęs 11 taškų. Kaip ir L.Kleiza, 7 taškus į varžovų krepšį įmetė Juliusas Hodge's.

M.Andriuškevičius per 9 minutes taškų nepelnė. Lietuvis prametė vienintelį dvitaškį, blokavo vieną varžovo metimą, kartą suklydo bei surinko keturias pražangas.

Rezultatyviausi "Cavaliers" ekipoje buvo Johnas Gilchristas ir Olumide Oyedejis, pelnę po 14 taškų.

2005-07-11 23:06
Siaip sau pradzia lietuviukams, nu bet tikiuosi ju ten nenustelbs
2005-07-11 17:30
kleiza kiekwienas rungtynes po biski krenta o va andriuxa kiekwienas kyla :DDD pirmose nezaide dabar va per 9min 4 prasizenge jau cia pazanga :DD 1blk
2005-07-11 16:56
Sosyska garai pavaro - 9 min., 4 faulai. Kas dvi minutės po baudą.