Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Amerikiečius pirmosiose draugiškose rungtynėse nugalėjusi Nigerija nemažina apsukų.

Mike‘o Browno auklėtiniai Las Vegase 94:71 (17:19, 26:14, 31:22, 20:16) sutriuškino Argentinos krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nigerija iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Joshas Okogie atliko reidą link krepšio, Gabe‘as Vincentas pridėjo dvitaškį, K.Z. Okpala atseikėjo tolimą metimą ir įpusėjus trečiajam kėliniui Afrikos ekipa turėjo 15 taškų pranašumą – 54:39.

Ketvirčio pabaigoje Calebas Agada pataisė netaiklų metimą, Jahlilas Okaforas bei Miye Oni pridėjo po dvitaškį ir atkarpą 7:0 laimėjusi Nigerija prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 19 taškų persvarą (74:55), kurios pakako iki pat dvikovos pabaigos.

Didžiausias Nigerijos pranašumas siekė 26 taškus (86:60), kurį pavyko įgyti ketvirtajame kėlinyje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Okaforas, kuris pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei 3 sykius suklydo.

Argentinos rinktinėje ryškiausias buvo „Barcelonos“ talentas Leandro Bolmaro, kuris surinko 10 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 klaidą.

Tarp rezultatyviausių Argentinos komandoje buvęs Patricio Garino pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Argentinos rinktinė: Leandro Bolmaro 10, Luisas Scola 9 (3/7 dvit., 1/5 trit.), Marcosas Delia, Luca Vildoza, Patricio Garino ir Nicolas Laprovittola (0/6 trit.) po 8.

Nigerijos rinktinė: Jahlilas Okaforas 15 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Precious Achiuwa 12 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Joshas Okogie ir Chimezie Metu po 10.

djgaffer Bet tai kokia Nigerijos sudėtis,praktiškai vien NBA žaidėjai,tiesiog super.O dar nereik pamiršt,kad atkabino tokius,kaip Anunoby ir Morrisą.Pirmą kartą nugalėta JAV,tai atrodo atėjo laikas ir pirmam olimpiniam medaliui.Kokios spalvos jis bus,sunku pasakyt,bet kad dėl jų kovos,tai faktas.