Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Sunkiai pasiruošimą olimpinėms žaidynėms pradėjusi JAV rinktinė po truputį įsivažiuoja.

Paskutinėse draugiškose rungtynėse Greggo Popovichiaus auklėtiniai Las Vegase 83:76 (14:18, 22:20, 21:12, 26:26) palaužė Ispaniją.

Pasiruošime amerikiečiai patyrė du pralaimėjimus ir iškovojo tiek pat pergalių, o pasaulio čempionams ispanams tai buvo pirmoji nesėkmė per penkerias rungtynes.

Antrojo kėlinio pabaigoje ispanai dar turėjo 7 taškų persvarą (38:31), tačiau JAV greitai perėmė rungtynių kontrolę ir trečiajame kėlinyje jau turėjo dviženklį pranašumą – 57:47.

Ketvirtajame kėlinyje mačo nugalėtojas klausimų nebekėlė (81:65) ir tik ispanų užbaigtas ketvirtis 11:2 leido pasaulio čempionams išvengti dviženklio deficito.

Nugalėtojams 19 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus surinko Damianas Lillardas, 15 pridėjo (7/9 met.) Keldonas Johnsonas, 14 – Kevinas Durantas, 13 – Zachas LaVine'as, po 6 – Jaysonas Tatumas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Draymondas Greenas.

Ispanijos rinktinei 23 taškus (6/13 met., 10/10 baud.) pelnė Ricky Rubio, Willy Hernangomezas pridėjo 11, Marcas Gasolis – 10 (8/10 baud.), Sergio Rodriguezas – 9, Pau Gasolis – 8.

Sekmadienį amerikiečiai Tokijo olimpines žaidynes atidarys dvikova su Prancūzija, ispanai pirmadienį susitiks su Japonija.

Atrinkti (0) Visi (4)
djgaffer Čia jau pamatėm kažką panašaus į tikrą amerikiečių veidą.Puolimas gal dar šiek tiek šlubuoja,bet gynyboj pasistengta.Dažnai kalbama,kad NBA lygoje gynybos nėra,nes rezultatai kosminiai.Bet tiesiog ten yra krūva žaidėjų,kurie puolime yra nežmoniškai geri.O kai ateina FIBA turnyrai,tai ta gynyba ir išryškėja,nes žaidžiama trumpesnį laiką bei mažesnėje aikštelėje.
2021-07-19
ed
KD akivaizdžiai nėra pajungęs NBA rėžimo, tiesiog juda, bando, žiūri ir tiek. Kai prasidės čempionatas, pamatysime KD su 30pts. vidurkiu. ! (PS. Keista kad jis iš viso sutiko žaist už USA, gi dabar pas jų ten kuo šustresnis esi žaidėjas, tuo labiau neini į USA rinktine)