2021 m. NBA naujokų birža Nuotr.: AP-Scanpix
Jalenas Suggsas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Scottie Barnesas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Evanas Mobley Nuotr.: AP-Scanpix
Cade'as Cunninghamas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
2021 m. NBA naujokų birža Nuotr.: AP-Scanpix
Jalenas Suggsas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Scottie Barnesas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Evanas Mobley Nuotr.: AP-Scanpix
Cade'as Cunninghamas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix

Penktadienio rytą Bruklino „Barclays Center“ arenoje praūžė 2021 m. NBA naujokų birža, kurioje savo pavardę išgirdo ir Lietuvos rinktinės bei „Barcelonos“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis.

Lietuvį 34-uoju šaukimu pasirinko Niujorko „Knicks“. ESPN lietuviui prognozavo 44-ąjį šaukimą, o „The Ringer“ – 45-ąjį.

34-asis šaukimas – septintas geriausias rezultatas tarp NBA pašauktų lietuvių. Iš pradžių 34-asis šaukimas priklausė Oklahomos „Thunder“ ekipai. Vis dėlto „Thunder“ išmainė 34 ir 36 šaukimus į 32-ąjį „Knicks“ šaukimą, todėl teises į Jokubaitį įgijo Niujorko klubas.

Jeigu šiemet Jokubaitis bus pakviestas žaisti NBA, tuomet, BasketNews žiniomis, „Žalgiris“ gaus 750 tūkst. JAV dolerių išpirką.

Praėjusiame Eurolygos sezone Jokubaitis vidutiniškai rinko po 7 taškus, 2,5 rezultatyvaus perdavimo, 1,7 atkovoto kamuolio ir 6,9 naudingumo balo.

LKL pirmenybėse krepšininko rodikliai siekė 8 taškus, 4 rezultatyvius perdavimus, 1,6 sugriebto kamuolio bei 9,3 naudingumo balo.

Visi lietuviai, pašaukti NBA:

Žaidėjas Metai Šaukimas
Jonas Valančiūnas 2011 5
 Domantas Sabonis 2016 11
Žydrūnas Ilgauskas 1996 20
Donatas Motiejūnas 2011 20
Arvydas Sabonis 1986 24
Linas Kleiza 2005 27
Rokas Jokubaitis 2021 34
Deividas Sirvydis 2019 37
Martynas Andriuškevičius 2005 44
Artūras Gudaitis 2015 47
Ignas Brazdeikis 2019 47
Darius Songaila 2002 50
Renaldas Seibutis 2007 50
Eurelijus Žukauskas 1995 54
Robertas Javtokas 2001 55
Arnoldas Kulboka 2018 55
Šarūnas Marčiulionis 1987 127

Kaip ir prognozuota, Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Pistons“ ekipa pirmuoju šaukimu pasirinko 19-metį įžaidėją Cade‘ą Cunninghamą.

Praėjusį sezoną Oklahomos universitete žaidęs Cunninghamas NCAA pirmenybėse fiksavo 20,1 taško (40 proc. trit.), 6,2 sugriebto kamuolio ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Hjustono „Rockets“ antruoju šaukimu pasirinko Jaleną Greeną, kuris G lygos „Ignite“ komandoje rinko po 17,9 taško, 4,1 atkovoto kamuolio ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

Klivlando „Cavaliers“ trečiąjį šaukimą panaudojo vidurio puolėjui Evanui Mobley, praėjusį NCAA sezoną fiksavusiam 16,4 taško, 8,7 sugriebto kamuolio ir 2,9 bloko rodiklius.

Ketvirtuoju šaukimu Toronto „Raptors“ pasirinko puolėją Scottie Barnesą, kuris Floridos universitete rinko po 10,3 taško, 4 atkovotus kamuolius ir 4,1 rezultatyvaus perdavimo. Barnesui buvo prognozuojamas penktasis šaukimas.

Penktuoju šaukimu Orlando „Magic“ pasirinko Gonzagos universiteto žvaigždę Jaleną Suggsą. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijoje žaisti galintis Suggsas praėjusiame sezone fiskavo 14,4 taško, 5,3 sugriebto kamuolio ir 4,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Artūro Karnišovo vadovaujama Čikagos „Bulls“ šių metų naujokų biržoje turėjo vienintelį 38-ąjį šaukimą, kuriuo pasirinko 21-erių įžaidėją Ayo Dosunmu.

Naujokų biržos metu buvo užfiksuotas ir gražus momentas. NBA komisaras Adamas Silveris prieš 15-ąjį šaukimą skyrė laiko anapilin iškeliavusio Terrence‘o Clarke‘o pagerbimui.

Krepšininkas balandžio mėnesį žuvo autoavarijoje, jam buvo prognozuojamas šaukimas šių metų naujokų biržoje.

„NBA 15-uoju šaukimu renkasi Terrence‘ą Clarke‘ą“, – paskelbė Silveris.

Šių metų NBA naujokų biržoje aukščiausiai pasirinktu europiečiu tapo Franzas Wagneris iš Vokietijos. Krepšininką aštuntuoju šaukimu pasikvietė Orlando „Magic“.

Puolėjas praėjusį sezoną vilkėjo Mičigano universiteto marškinėlius ir fiksavo 11,3 taško, 3,5 atkovoto kamuolio bei 2,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Antrojo europiečio šių metų naujokų biržoje teko luktelti iki 16-ojo šaukimo, kuriuo buvo pasirinktas Alperenas Sengunas.

Turką pasirinko Oklahomos „Thunder“ ekipa, tačiau ji savo 16-ąjį išmainė Hjustono „Rockets“ klubui, tad Sengunas vilkės Teksaso valstijos komandos marškinėlius.

Krepšininkas Turkijos lygoje vilkėjo Stambulo „Bešiktaš“ marškinėlius ir vidutiniškai pelnė po 18,6 taško, atkovojo po 8,9 kamuolio bei blokavo po 1,5 metimo.

Madrido „Real“ bei Ispanijos rinktinės talentas Usmanas Garuba buvo pasirinktas 23-iuoju šaukimu ir vilkės Hjustono „Rockets“ marškinėlius.

Staigmena buvo užfiksuota pirmojo rato pabaigoje. Iš Jutos „Jazz“ 30-ąjį šaukimą mainų būdu gavęs Memfio „Grizzlies“ klubas pasirinko vidurio puolėją Santi Aldamą iš Ispanijos.

ESPN reitinge 211 cm ūgio bokštui buvo prognozuojamas viso labo 55 šaukimas.

Naujoji Jono Valančiūno ekipa Naujojo Orleano „Pelicans“ oficialiai dešimtuoju šaukimu pašaukė Ziaire‘ą Williamsą. Vis dėlto „Pelicans“ su Memfio „Grizzlies“ prieš porą dienų atliko mainus, pagal kuriuos dešimtasis šaukimas atiteko Tenesio valsijos klubui.

Taigi, 19-metis puolėjas artėjantį sezoną vilkės būtent „Grizzlies“ marškinėlius. Tuo metu Memfio ekipa 17-uoju šaukimu už „Pelicans“ pasirinko Trey Murphy.

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa tryliktuoju šaukimu pasirinko 24-erių atakuojantį gynėją Chrisą Duarte.

Oregono universiteto ekipoje Duarte fiksavo 17,1 taško, 4,6 atkovoto kamuolio bei 2,7 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Pirmasis ratas:

1.

Cade'as Cunninghamas

PG | 203 cm | 19 metų | „Pistons“

Cade‘as Cunninghamas demonstruoja veteraniškas savybes puikiai kontroliuodamas komandos puolimą. 19-metis 203 cm ūgio atletas du prieš du situacijose gali ne tik pats atakuoti krepšį, bet ir rasti laisvus komandos draugus. Jis NCAA Oklahomos valstybinio universiteto komandoje rinko po 20,2 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Išnaudodamas platų apgaulingų judesių arsenalą, Cunninghamas geba susikurti daugiau erdvės sau, kas leidžia išnaudoti puikius perdavimo ir aikštės matymo sugebėjimus. Gynėjas ženkliai pagerino metimą po driblingo bei lendant iš už užtvarų, ką patvirtina ir NCAA fiksuotas 40 procentų tritaškių taiklumas. Krepšininkas taip pat gerai jaučiasi žaisdamas be kamuolio, laiku atlikdamas kirtimus ar net statydamas užtvaras. 

Tiesa, Cunninghamui trūksta sprogstamosios jėgos, kuri ir įvardijama kaip pagrindinis jo trūkumas ginantis prieš žemesnius ir greitesnius gynėjus ar pačiam veržiantis link krepšio.2.

Jalenas Greenas

SG | 196 cm | 19 metų | „Rockets“

Priešingai nei Cunninghamas, šis gynėjas pasižymi didžiuliu greičiu ir sprogstamąja jėga. G lygos „Ignite“ komandoje žaidęs ir po 17,9 taško rinkęs Greenas puikiai valdo kamuolį, nebijo veržtis arčiau krepšio ir atakas užbaigti su kontaktu. Gynėjas baudas realizuoja aukštesniu nei 80 proc. taiklumu, kas indikuoja apie potencialą sėkmingai atakuoti ir nuo tritaškio linijos. Gynėjas noriai dalinasi kamuoliu, tačiau kartais dėl per didelio greičio priima neapgalvotus ir neteisingus sprendimus. Pagrindine krepšininko silpnybe įvardijama gynyba, dažnai dėl koncentracijos stokos šis gynėjas praranda gynybinę poziciją bei taip apsunkina darbą komandos draugams.3.

Evanas Mobley

C | 213 cm | 20 metų | „Cavaliers“

Mobley geriausiai jaučiasi du prieš du situacijose. Aukštaūgis po užtvaros geba tiek atšokti ties tritaškio linija, tiek leistis po krepšiu, ten puikiai užbaigdamas metimus abiem rankomis. Mobley taip pat vertinamas už gynybinius sugebėjimus. Su šiuo vidurio puolėju galima taikyti įvairias gynybos sistemas, kuriose krepšininkas nesutriks net atsidūręs prieš gerokai žemesnį priešininką.

Pietų Kalifornijos universiteto „Trojans“ komandoje atletas NCAA rinko po 16,4 taško, 8,7 atkovoto kamuolio ir 2,9 bloko.

Tiesa, Mobley yra ganėtinai silpnas fiziškai ir tai gali apsunkinti jo galimybes ginantis prieš tokius vidurio puolėjus kaip Nikola Jokičius ar Joelis Embidas.4.

Scottie Barnesas

SF/PF | 206 cm | 19 metų | „Raptors“

Barnesas – įspūdingų fizinių savybių puolėjas, turintis ilgas rankas, tvirtą kūną bei tokiam sudėjimui neįprastą greitį. Jis NCAA Floridos valstybinio universiteto komandoje buvo išnaudojamas kaip pagrindinis gynybos ramstis, be problemų galintis gintis tiek perimetre, tiek po krepšiu. Nepaisant 206 cm ūgio, krepšininkas žaidė ir įžaidėjo pozicijoje, puikiai skirstė perdavimus laisviems komandoms draugams bei pats prasiveržimais užbaigdavo atakas arčiau krepšio.

Floridos valstybiniame universitete Barnesas vidutiniškai pelnė po 10,3 taško, atkovojo po 4 kamuolius bei rinko po 4,1 rezultatyvaus perdavimo.

Tiesa, krepšininkas labai retai atakuoja iš tolimesnės distancijos, tad norėdamas įsitvirtinti NBA, turės išplėsti savo žaidimą bei pakeisti kiek netaisyklingą metimo techniką.5.

Jalenas Suggsas

PG/SG | 193 cm | 20 metų | „Magic“

Ryžtingas kūrėjas, kurio aikštės matymo sugebėjimų turėtų pavydėti ne vienas. Nors pirmiausia Suggsas ieško laisvo komandos draugo, šis gynėjas gali imtis iniciatyvos bei pats sėkmingai užbaigti atakas. Stiprus kūnas leidžia gintis per kelias pozicijas bei puolime drąsiai atakuoti atletiškesnius varžovus. Suggsas pasižymi lyderio savybėmis, savo žaidimu ir nusiteikimu demonstruodamas puikų pavyzdį komandos draugams.

Gonzagos universitete jis rinko po 14,4 taško, 5,3 atkovoto kamuolio bei 4,5 rezultatyvaus perdavimo.

Gynėjo metimas nėra vertinimas taip gerai, tačiau pastebima, kad įdėjus šiek tiek darbo, krepšininkas galėtų tapti pavojingesnis atakuojant ir iš tolimesnių distancijų.6.

Joshas Giddey

PG | 203 cm | 18 metai | „Thunder“

Australas puikiai jaučia ir valdo savo kūną, turi aukštą krepšinio intelektą, iš anksto numato, kur turėtų būti atliekamas perdavimas. Gynėjas turi uoslę atšokusiems kamuoliams, po netaiklaus priešininkų metimo pats vienas gali persivaryti aikštelę ir sėkmingai užbaigti ataką. 

Metimas yra viena iš silpniausių šio krepšininko savybių. Varžovai nevengia rizikuoti vangiai lįsdami iš už užtvarų, tačiau pats krepšininkas dažnai pateisina šią varžovų riziką nenubausdamas jų už tokią gynybą.

Atletas žaidė Australijos lygoje, kurioje vidutiniškai pelnė po 10,8 taško, atliko po 7,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 7,4 kamuolio.7.

Jonathanas Kuminga

SF| 198 cm | 18 metų | „Warriors“

Žaidėjas, pasižymintis elitinėmis fizinėmis savybėmis. Išskirtinio gynybinio potencialo puolėjas gali gintis prieš įvairių pozicijų priešininkus, tačiau jam kartais pritrūksta paprasčiausio noro ir nusiteikimo. Kuminga turi gana platų judesių arsenalą, o tai rodo, jog šis žaidėjas gali būti jėga ne tik gynyboje, bet ir puolime. Krepšinio apžvalgininkai pastebi, kad neradęs, kam atiduoti kamuolį, puolėjas dažnai renkasi sunkius ir neapgalvotus metimus, ką indikuoja ir jo pataikymo procentai.

Kuminga praėjusį sezoną žaidė G lygos „Ignite“ komandoje ir rinko po 15,9 taško, 7,2 atkovoto kamuolio bei 2,7 rezultatyvaus perdavimo.


8.

Franzas Wagneris

SF | 206 cm | 19 metų | „Magic“

Orlando „Magic“ puolėjo Moritzo Wagnerio brolis išsiskiria savo sugebėjimais atakuoti po driblingo ir žaidimo sustygavimu. Vokietis puikiai jaučia, kada reikia atiduoti perdavimą, pastatyti užtvarą ar kirsti po krepšiu. Puolėjas taip pat gerai išnaudoja savo ūgio pranašumą baudos aikštelėje, gynyboje daro mažai taktinių klaidų. Vienintelis minusas – jo silpnoji ranka. Krepšininkas vengia prasiveržimų ar atakos užbaigimų kaire ranka, tad siekiant karjeros NBA, reikėtų patobulinti būtent šį aspektą.

Praėjusį sezoną vokietis Mičigano universitete vidutiniškai rinko po 11,3 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir 2,5 rezultatyvaus perdavimo.


9.

Davionas Mitchellas

PG | 188 cm | 22 metai | „Kings“

NCAA čempionų Beiloro universiteto „Bears“ komandos įžaidėjas išsiskiria itin aukštu krepšinio supratimu, o gebėjimas žaisti ir antroje pozicijoje daro jį combo profilio gynėju. Robinsonas geba pataikyti, kurti žaidimą ir gali būti naudingas žaisdamas tiek su kamuoliu, tiek be jo. Jis taip pat turėjo vieną efektyviausių sezonų Bostono koledžo istorijoje. Įžaidėjas NCAA rinko po 14 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus.


10.

Ziaire'as Williamsas

SF | 203 cm | 19 metų | „Pelicans“ (išmainytas į „Grizzles“)

203 cm ūgio krepšininkas, gerai valdantis kamuolį ir gebantis keisti tempą varantis jį. Turi potencialo tapti solidžiu taškų rinkėju, tačiau dėl to dar turi ištaisyti trūkumus savo metimo technikoje. Visa tai indikuoja jo baudų pataikymas, siekiantis beveik 80 procentų. Williamsas yra orientuotas į taškų rinkimą, tačiau nepraleidžia progos į atakas įtraukti ir komandos draugus. Gynyboje nujaučia varžovų perdavimų linijas, taip pat užkamšo atsiradusias skyles po savuoju krepšiu, užsiimdamas geras pozicijas bei provokuodamas oponentų pražangas puolime. Devyniolikmetis stokoja sprogstamosios jėgos, vengia kontakto po krepšiu, renkasi sunkius, tolimesnius metimus aukšta trajektorija.


11.

Jamesas Bouknightas

SG | 196 cm | 20 metų | „Hornets“

Staigus ir didelę sprogstamąją jėgą turintis krepšininkas. Bouknightas akrobatiškai užbaigia atakas arčiau krepšio naudodamasis abiem rankomis, puolime klaidinančiais judesiais puikiai susikuria sau daugiau erdvės, gali realizuoti ir sunkius bei nepatogius metimus. Antraisiais metais NCAA jis stipriai patobulino gynybą. Konektikuto universitete praėjusį sezoną jis fiksavo 18,7 taško, 5,7 atkovoto kamuolio ir 1,8 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Bouknightas nėra stiprus organizuojant komandos žaidimą, perdavimai dažnai nepasiekia reikiamo adresato arba laisvas žaidėjas yra pastebimas per vėlai. Žaisdamas mokykloje jis patyrė menisko traumą, o tai taip pat neramina krepšinio skautus.12.

Joshua Primo

SG | 198 cm | 18 metų | „Spurs“

Geras metikas iš pagavimo ir po atlikto judesio, lendant iš už užtvarų ar kamuolio perdavimo iš rankų į rankas situacijų. Protingas žaidėjas puolime, pasižymintis geru judėjimu ir žaidimu be kamuolio. Aktyvus krepšininkas besiginant, kuris išnaudoja ilgas rankas bei gerą kojų darbą. Pasižymi kovotojo charakteriu, geba kamšyti skyles pagalbose gynyboje. Aštuoniolikmetis kanadietis – daugiau pagalbinis krepšininkas, stokojantis greito pirmo žingsnio, šuolio, žaidimo abiem rankomis. Be to, jis vengia kontakto ir tendencingai atlieka rizikingus perdavimus, kurie neretai nepasiekia adresato.


13.

Chrisas Duarte

SG| 201 cm | 20 metų | „Pacers“

Gerai iš distancijos (42,4 proc. trit.) pataikantis žaidėjas, atakuojantis krepšį iš įvairių padėčių, ypatingai po užtvarų ir kamuolio perdavimo iš rankų į rankas situacijų. Pasižymi kūno kontrole ir plastika, geba užbaigti prasiveržimus tiek kaire, tiek dešine ranka. 198 cm Dominiko Respublikos krepšininkas aikštėje demonstruoja kovingumą, pasiaukojimą ir norą kovoti dėl atšokusių kamuolių. Duarte turi didelį gynybinį potencialą. Jis tvirtai stovi ant kojų, skaito gynybines situacijas bei medžioja kamuolius, ką parodo 1,9 perimto kamuolio vidurkis. Tiesa, dėl greičio trūkumo ir ūgio stygiaus jis nėra efektyvus ginantis susikeitus ginamaisiais. Be to, Duarte trūksta tikslumo perduodant kamuolius komandos draugams, ypač du prieš du situacijose.

Oregono universiteto komandoje Duarte fiksavo 17,1 taško, 4,6 atkovoto kamuolio bei 2,7 rezultatyvaus perdavimo statistiką.


14.

Mosesas Moody

SG | 198 cm | 19 metų | „Warriors“

Puikių fizinių duomenų krepšininkas (ilgos rankos, tvirtas sudėjimas), gebantis gintis vienas prieš vieną perimetre ar padėti komandos draugams po krepšiu. Užtikrintai pataiko metimus iš statinių padėčių, be kita ko, gali atakuoti po driblingo iš vidutinio nuotolio. Moody nėra savanaudis žaidėjas, gerai skaito situacijas, suranda kitus krepšininkus bei turi nuojautą atšokusiems kamuoliams. Visgi gynėjui sunkiai sekasi susikurti erdvės metimams prieš gerai besiginančius žaidėjus, taip pat krepšininko puolimo arsenale trūksta metimo aukšta trajektorija veržiantis link krepšio. Devyniolikmetis amerikietis išprovokuoja daug pražangų, tačiau jis stinga užbaigimo iš po krepšio.

Gynėjas žaidė Arkanzaso universitete ir vidutiniškai rinko po 16,8 taško, 5,8 atkovoto kamuolio bei 1,6 rezultatyvaus perdavimo.


15.

Corey Kispertas

SF | 201 cm | 22 metų | „Wizards“

Puikus metikas, turintis potencialo patekti į elitinį 50-40-90 klubą. Kispertas lengvai gali pats sau susikurti metimus, sugeba užsiimti tinkamą poziciją ir laukti komandos draugų perdavimų. Kispertas yra patikimas žaidėjas gynyboje, žino, kaip užsiimti reikiamą poziciją ar kada padėti komandos draugams. Krepšininkas pasižymi puikia darbo etika, kuri stipriai prisidėjo prie šio krepšininko tobulėjimo. Visgi puolėjui trūksta kamuolio valdymo įgūdžių bei atletinių savybių, o su jomis jis galėtų drąsiai ir užtikrintai jaustis su kamuoliu.

Kispertas ketverius metus žaidė Gonzagos universitete, o paskutiniame sezone rinko po 18,6 taško, 5 atkovotus kamuolius bei 1,8 rezultatyvaus perdavimo.


16.

Alperenas Sengunas

PF/C | 206 cm | 19 metų | „Thunder“ (išmainytas į „Rockets“)

Aukštaūgis iš Turkijos pasižymi aukštos klasės žaidimu nugara į krepšį ir puikiu kojų darbu. Jis mėgsta kontaktą, abiem rankomis geba pataikyti metimus su pražanga ar iš sunkių situacijų. 208 cm krepšininkas stato tvirtas užtvaras komandos draugams ir po jų gerai leidžiasi po krepšiu. Sengunas turi platų judesių arsenalą, gali galingai ir efektingai užbaigti atakas.

Jis mėgsta kurti situacijas komandos draugams ir gerai skirsto perdavimus. Krepšininkas nuo baudų metimo linijos atakuoja beveik 80 procentų tikslumu, be to, neblogai pataiko metimus iš artimo nuotolio. Žaidėjas geba užsiimti poziciją po krepšiu bei kovoti dėl atšokusių kamuolių puolime. Visgi turkas stokoja metimo iš tolimesnių nuotolių, ypač iš trijų taškų zonos (19 proc. pataikymas). 206 cm ūgio vidurio puolėjas savo pozicijai yra gana žemas, todėl prieš aukštesnius atletus gali turėti problemų.

Krepšininkas Turkijos lygoje vilkėjo Stambulo „Bešiktaš“ marškinėlius ir vidutiniškai pelnė po 18,6 taško, atkovojo po 8,9 kamuolio bei blokavo po 1,5 metimo.


17.

Trey Murphy

SG/SF | 206 cm | 21 metų | „Grizzlies“ (išmainytas į „Pelicans“)

Elitinis metikas su greitu kamuolio paleidimu iš rankų. Jis geba žaisti be kamuolio ir jaučia, kada įkirsti į baudos aikštelę, o kada ieškoti galimybių ties perimetru. Murphy gali tapti puikiu žaidimo du prieš du partneriu, nes geba atšokti tiek už tritaškio linijos (43,3 proc. trit.), tiek leistis į baudos aikštelę ir ten užbaigti ataką su savo atletiškumu.

Žaidėjas pasižymi ir tuo, kad neužlaiko kamuolio, priima greitus sprendimus puolime. Be to, gynėjo ir puolėjo pozicijose žaidžiantis atletas demonstruoja solidžius gynybos įgūdžius. Krepšininkas išlieka prieš oponentą vienas prieš vieną situacijose, jis it veteranas lenda iš už užtvarų, gerai ginasi kamuolio perdavimo iš rankų į rankas situacijose bei išnaudoja universalumą keisdamasis ginamaisiais. Murphy stinga driblingo gabumų, jam sunkiai sekasi pačiam susikurti progas atakuoti, jis taip pat nėra užsirekomendavęs kaip metikas po atlikto driblingo.

Snaiperis Virdžinijos universitete vidutiniškai rinko po 11,3 taško (48 proc. trit.) bei atkovojo po 3,4 kamuolio.18.

Tre Mannas

PG | 193 cm | 20 metų | „Thunder“

Įžaidėjas, puikiai valdantis kamuolį ir solidžiai vadovaujantis komandos atakoms. Mannas puolime gerai išnaudoja pagreitėjimus ir sulėtėjimus su kamuoliu. Žino, kaip bausti priešininkus aukštos trajektorijos metimais įsiveržus į baudos aikštelę.

Vis tik Mannas neturi elitinio pirmojo žingsnio ir sprogstamosios jėgos. Silpnybės pastebimos ir gynyboje, kur krepšininkui trūksta kokybės priartėjimo prie varžovo situacijose.

 

19.

Kai Jonesas

C | 211 cm | 20 metų | „Knicks“ (išmainytas į „Hornets“)

Jonesas – labai šoklus žaidėjas, puikiai besijaučiantis gaudant komandos draugų kabinamus kamuolius virš lanko. Aukštaūgis pasižymi neįprasta ramybe, sugeba išlaukti tinkamiausio momento atakuoti arba veržtis po krepšiu.

Jonesas geba atakuoti po driblingo bei nustebinti priešininkus ganėtinai plačiu judesių arsenalu. Gynyboje 211 cm ūgio krepšininkas yra neįtikėtinai mobilus, gali gintis prieš kur kas žemesnius varžovus bei išprovokuoti neparuoštus metimus iš tolimesnės distancijos. Žaidėjui šiek tiek trūksta rankų koordinacijos, pasitaiko momentų, kuomet nepavyksta sugauti perdavimo iš pirmo karto.

Jis kiek neryžtingai atakuoja krepšį iš tolimesnių distancijų, dėl liekno kūno sudėjimo gali susidurti su problemomis ginantis prieš fiziškai stipresnius varžovus.

 

20.

Jalenas Johnsonas

SF/PF | 206 cm | 19 metų | „Hawks“

Atakų organizavimas yra pati ryškiausia šio krepšininko savybė. 206 cm ūgio Johnsonas pasižymi geru aikštės matymu ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes neatspindi tikrojo krepšininko potencialo.

Puolėjas puikiai jaučiasi atvirame krepšinyje, po atkovoto kamuolio gali pats vienas sėkmingai užbaigti atakas. Devyniolikmetis gerai supranta skirtingas gynybines schemas, laiku ateina į pagalbą bei pats sėkmingai ginasi prieš skirtingų pozicijų žaidėjus.

Tiesa, arčiau krepšio puolėjas vengia kontakto, kartais per daug pasitiki savimi atlikdamas perdavimus, taip neišvengdamas kvailų klaidų. Johnsonas nėra efektyvus metikas, o jo žemi pataikymo procentai kelia daug nerimo krepšinio skautams. 

 

21.

Keonas Johnsonas

PG | 193 cm | 19 metų | „Knicks“ (išmainytas į „Clippers“)

Johnsonas pasižymi dideliu greičiu, be priekaištų keičia judėjimo kryptį ir drąsiai veržiasi link krepšio. Priaugus šiek tiek daugiau raumenų, su minėtomis savybėmis atletas galėtų būti dažnas svečias prie baudų metimų linijos.

Gerai ginasi prieš tiesioginius oponentus, agresyviai lenda iš užtvarų, taip neleisdamas priešininkams įgauti pranašumo. Norėdamas įsitvirtinti NBA, Johnsonas turės išplėsti savo žaidimą, pagerinti metimo techniką bei kamuolio valdymo įgūdžius. 

 

22.

Isaiah Jacksonas

PF/C | 208 cm | 19 metų | „Lakers“ (išmainytas į „Pacers“)

Itin atletiškas 208 cm ūgio žaidėjas, gebantis gintis perimetre ir užbaiginėti atakas virš lanko. 19-os metų krepšininkas turi potencialą tapti geru lanko saugotoju, tačiau turi pagerinti gynybinius pagrindus.

Jau šiuo metu jis turi išsiugdęs gebėjimą instinktyviai blokuoti varžovų metimus, o tai įrodo 2,6 blokuoto metimo vidurkis. Puolime aukštaūgis gerai kovoja dėl kamuolių, be to, turi staigų pirmą žingsnį, kas jam leidžia įgyti pranašumą prieš oponentą žaidžiant veidu į krepšį. Pagrindiniai žaidėjo trūkumai pastebimi gynyboje.

Jacksonas joje nėra disciplinuotas, jis dažnai turi problemų dėl pražangų, neretai neišsilaiko ant žemės patikėdamas klaidinančiais varžovų judesiais. Krepšininkui dar trūksta dydžio ir jėgos. Jam reikės priaugti raumeninės masės, tačiau jis tai turi daryti išlaikant mobilumą. Aukštaūgis stokoja ir žaidimo kūrimo savybių – jei jo pirmasis judesys yra neutralizuojamas, tuomet susidaro didelė klaidos ar nelogiško metimo tikimybė.

 

23.

Usmanas Garuba

C/PF | 203 cm | 19 metų | „Rockets“

Ispanijos rinktinės krepšininkas turi elitinius įgūdžius gynyboje. Jo vizitinė kortelė – blokuoti metimai, perimti kamuoliai, kamuolio pamušimai bei perdavimų nutraukimai.

Garuba gali keistis ginamaisiais, gintis perimetre, bet tuo pačiu geba atstovėti gynyboje prieš aukštesnius krepšininkus. 203 cm sunkusis krašto puolėjas gerai skirsto perdavimus komandos draugams, kovoja dėl atšokusių kamuolių bei skuba pradėti greitas atakas.

Garubai trūksta šuolio savybių, kas trukdo užbaiginėti atakas iš po krepšio. Priešininkų komandos ties ispanu dažnai rizikuoja, leidžia jam atakuoti iš toli. Aukštaūgis nėra užtikrintas ir prie baudų metimo linijos – 65,6 proc. baudų taiklumas.

 

24.

Joshas Christopheris

SG | 196 cm | 19 metų | „Rockets“

Pasižymi sunkių metimų realizacija, gali susikurti metimą pats sau be užtvaros pagalbos. Taip pat turi solidų metimą viena ranka bei potencialo tapti solidžiu krepšininku gynyboje.

Christopheriui reikia pagerinti sprendimų priėmimą. Kartais per daug imasi iniciatyvos pats, neatlieka perdavimo, kai tą būtų galima ar netgi reiktų daryti.

 

25.

Quentinas Grimesas

SG | 196 cm | 21 metai | „Clippers“ (išmainytas į „Knicks“)

Snaiperio savybėmis ir gebėjimu pataikyti sunkius metimus per oponentų rankas pasižymintis krepšininkas. Nuovokus žaidėjas, žinantis, kur atsidurti perimetre, jog išmestų gerą metimą. Be to, gali ir pats susikurti progas atakuoti dėka savo driblingo, nors pastarasis aspektas dar yra tobulintinas.

Grimesas – tvirtai sudėtas krepšininkas, gerai dirbantis gynyboje. Jis numato varžovų veiksmus bei puikiai dirba kojomis stabdydamas oponentus. Visgi 21-erių metų atakuojančiam gynėjui stinga įgūdžių perduodant kamuolį komandos draugams. Taip pat amerikietis paskuba ir priima neteisingus sprendimus tuomet, kai yra spaudžiamas.

 

26.

Nah’Shonas Hylandas

PG | 191 cm | 20 metų | „Nuggets“

Vikrus gynėjas, mėgstantis atakuoti po žingsnelio atgal ar paleisti tritaškį iš Damiano Lillardo repertuaro – nuo logotipo. Krepšininkas yra įvaldęs trūkčiojantį driblingą ir tempo keitimą su kamuoliu, kas jam leidžia susikurti erdvės.

Žaidėjas turi ilgas rankas, kurias išnaudoja prasiveržimuose arčiau krepšio, mesdamas metimus iš neįprastų padėčių. Hylandas neretai praleidžia progą asistuoti komandos draugams.

Dvidešimtmetis krepšininkas yra smulkaus kūno sudėjimo, jis vengia kontakto prie krepšio puolime bei fiziškumo gynyboje. Amerikietis dažnai neišlaiko gynybinės pozicijos, kai komanda naudoja asmeninės gynybos sistemą.

 

27.

Cameronas Thomasas

PG | 193 cm | 19 metų | „Nets“

Žaidimo vienas prieš vieną ir vidutinio nuotolio metimų ekspertas. Thomasas turi platų judesių arsenalą, kurie leidžia susikurti progą metimui. 193 cm gynėjas nestokoja pasitikėjimo savimi – pasitaikius progai, meta tritaškius iš tolimesnio nuotolio nei trijų taškų linija.

Krepšininkas gerai jaučiasi žaisdamas be kamuolio, laiku atlieka įkirtimus. Žaidėjas sugeba provokuoti varžovų pražangas imituodamas metimą ar naudodamasis savo kūnu. Mėgsta atakuoti, aštrinti žaidimą greitajame puolime, kai tik tam yra galimybė.

Thomasas turi fizinius duomenis tapti gerai besiginančiu krepšininku, tačiau jam reikia tobulinti gynybos pagrindus, ypač stovėseną bei pozicijos pasirinkimą ir jos išlaikymą. Žaidėjas neretai užlaiko kamuolį, nepamato įkertančių komandos draugų. Jam trūksta geresnio aikštės matymo. 

 

28.

Jadenas Springeris

SG | 193 cm | 18 metų | „76ers“

Itin kibus žaidėjas gynyboje, pasižymintis aktyviomis rankomis išmušinėjant kamuolį. 193 cm ūgio krepšininkas prisiima lyderio atsakomybes, daug komunikuoja aikštelėje, trykšta gera energija. Jis geba prasiveržti, pataikyti metimus aukšta trajektorija ar su kontaktu. Springeris mato aikštę, laiku atlieka perdavimus kertantiems ar ties perimetru lūkuriuojantiems žaidėjams.

Aštuoniolikmečiui trūksta staigaus pirmo žingsnio, kas apsunkina žaidimą vienas prieš vieną, be to, combo gynėjas stokoja greitesnio kamuolio išmetimo po pagavimo bei efektyvesnio taškų rinkimo po du prieš du situacijų.

 

29.

Day'Ronas Sharpe'as

C | 211 cm | 19 metų | „Suns“ (išmainytas į „Nets“)

Gerai užtvaras statantis puolėjas, efektyviai žaidžiantis pikenrolą. Sharpe‘as pasižymi gera kova dėl atšokusių kamuolių puolime ir yra solidus lanko saugotojas savoje baudos aikštelėje.

Šiam puolėjui trūksta metimo iš distancijos, taip pat šlubuoja ir baudų metimų pataikymas. Reikėtų pagerinti ir kamuolio varymo techniką.

 

30.

Santi Aldama

C | 211 cm | 20 metų | „Jazz“ (išmainytas į „Grizzlies“)

Turi potencialo tapti geru metiku – jis realizavo 37 proc. tritaškių ir 69 proc. baudų metimų. Pasižymi solidžiu žaidimu nugara, yra protingas žaidėjas puolime bei geras kovotojas dėl kamuolių.

Vis dėlto ispanui trūksta sprogstamosios jėgos, mobilumo gynyboje ir puolėjui reikia priaugti svorio. Krepšininkas taip pat sužaidė viso labo 26 mačus per pastaruosius du sezonus ir jam buvo atlikta kelio operacija.

Antrasis ratas:

31. Isaiah Toddas (PF, 208 cm, 19 m.) Milvokio „Bucks“ (išmainytas į „Wizards“)
32.  Jeremiah Robinsonas-Earlas (SF/PF, 206 cm, 20 m.) Niujorko „Knicks“ (išmainytas į „Thunder“)
33.  Jasonas Prestonas (PG, 193 cm, 21 m.) Orlando „Magic“ (išmainytas į „Clippers“)
34. Rokas Jokubaitis (PG, 192 cm, 20 m.) Oklahomos „Thunder“ (išmainytas į „Knicks“)
35.  Herbas Jonesas (SG/SF, 203 cm, 22 m.) Naujojo Orleano „Pelicans“
36.  Milesas McBride'as (PG, 188 cm, 20 m.) Oklahomos „Thunder“ (išmainytas į „Knicks“)
37.  JT Thoras (PF, 208 cm, 18 m.) Detroito „Pistons“ (išmainytas į „Hornets“)
38.  Ayo Dosunmu (PG, 196 cm, 21 m.) Čikagos „Bulls“
39.  Neemias Queta (C, 213 cm, 22 m.) Sakramento „Kings“
40.  Jaredas Butleris (PG, 191 cm, 20 m.) Jutos „Jazz“
41.  Joe Wieskampas (SG/SF, 198 cm, 21 m.) San Antonijaus „Spurs“
42.  Isaiah Liversas (SF/PF, 201 cm, 23 m.) Detroito „Pistons“
43.  Gregas Brownas (PF, 206 cm, 19 m.) Naujojo Orleano „Pelicans“ (išmainytas į „Blazers“)
44.  Kessleris Edwardsas (SF, 203 cm, 20 m.) Bruklino „Nets“
45.  Juhannas Begarinas (SG, 196 cm, 18 m.) Bostono „Celtics“
46.  Dalano Bantonas (SF/SG, 206 cm, 21 m.) Toronto „Raptors“
47.  Davidas Johnsonas (PG, 196 cm, 20 m.) Toronto „Raptors“
48.  Sharife'as Cooperis (PG, 185 cm, 20 m.) Atlantos „Hawks“
49.  Marcusas Zegarowski (PG, 188 cm, 22 m.) Bruklino „Nets“
50.  Filipas Petruševas (PF/C, 211 cm, 21 m.) Filadelfijos „76ers“
51.  Brandonas Bostonas (SG, 201 cm, 19 m.) Memfio „Grizzlies“ (išmainytas į „Clippers“)
52.  Luka Garza (C, 211 cm, 22 m.) Detroito „Pistons“
53.  Charlesas Bassey (C, 211 cm, 20 m.) Filadelfijos „76ers“
54.  Sandro Mamukelashvili (C/PF, 211 cm, 22 m.) Indianos „Pacers“ (išmainytas į „Bucks“)
55.  Aaronas Wigginsas (SG/SF, 198 cm, 22 m.) Oklahomos „Thunder“
56.  Scottie Lewisas (SG, 196 cm, 21 m.) Šarlotės „Hornets“
57.  Balša Koprivica (C, 216 cm, 21 m.) Šarlotės „Hornets“ (išmainytas į „Pistons“)
58.  Jericho Simsas (C, 208 cm, 22 m.) Niujorko „Knicks“
59.  RaiQuanas Gray (PF, 203 cm, 22 m.) Bruklino „Nets“
60.  Georgios Kalaitzakis (SG/SF, 203 cm, 22 m.) Indianos „Pacers“ (išmainytas į „Bucks“)

Naujienos:

 • „Grizzlies“ perleido 17 ir 51 šaukimus, o „Pelicans“ mainais atidavė 10 ir 40 šaukimus. Į Memfį taip pat atvyksta Stevenas Adamsas ir Ericas Bledsoe, o į Naująjį Orleaną – Jonas Valančiūnas.
 • „Lakers“ išmainė šių metų 22-ąjį šaukimą, Kyle'ą Kuzmą, Montrezlą Harrellą ir Kentaviousą Caldwellą-Pope'ą į „Wizards“ žvaigždę Russelą Westbrooką.
 • „Celtics“ išmainė Kembą Walkerį, šių metų 16-ąjį šaukimą ir 2025 m. naujokų biržos antrojo rato šaukimą į „Thunder“ ekipą. Bostono klubas gavo Alą Horfordą, Mosesą Browną ir 2023 m. antrojo rato šaukimą.
 • „Pelicans“ už 2 mln. JAV dolerių pardavė 53-iąjį šaukimą „76ers“ klubui.
 • „Pistons“ išsiuntė Masoną Plumlee ir 37-ąjį šaukimą šių metų biržoje į „Hornets“. Detroito ekipa gaus 57-ąjį šaukimą šių metų naujokų biržoje.
 • „Nets“ į „Suns“ išmainė Landry Shametą ir gavo Jevoną Carterį bei 29-ąjį šaukimą šių metų naujokų biržoje.
 • „Pacers“ išmainė 54-ąjį ir 60-ąjį šaukimus į „Bucks“ 31-ąjį šaukimą.
 • „Thunder“ už du ateities šaukimus išmainė 16-ąjį šaukimą „Rockets“ klubui.
 • „Knicks“ „Hornets“ ekipai išmainė šių metų 19-ąjį šaukimą į ateities naujokų biržos pirmojo rato šaukimą.
 • „Knicks“ savo 21-ąjį šaukimą išmainė „Clippers“ klubui į 25-ąjį šaukimą.
 • „Pacers“ išmainė Aaroną Holiday ir 31-ąjį šių metų šaukimą į 22-uoju šaukimu pasirinktą Isaiah Jacksoną.
 • „Jazz“ išmainė 30-ąjį šaukimą „Grizzlies“ ekipai.
 • „Thunder“ išmainė 34 ir 36 šaukimus į 32-ąjį „Knicks“ šaukimą.
 • „Magic“ išmainė 33-iąjį šaukimą „Clippers“ klubui.
 • „Pelicans“ išmainė 43-iąjį šaukimą „Trail Blazers“ klubui.
 • „Pelicans“ išmainė 51-uoju šaukimu pasirinktą Brandoną Bostoną į „Clippers“ ekipą.
Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (38)
Anonimas
Žalgiriris negaus išpirkos. Ją gaus Barca
2021-07-30
Atsakyti
Anonimas
Šiaip tai Jokubaitį pakvietė Thunder ir po to išmainė į Knicks. Gal pasidomėkit NBA taisyklėmis prieš rašant nesąmones.
2021-07-30
+4
Atsakyti
Anonimas
o Blazevicius dalyvavo? ar paraiska atsieme?
2021-07-30
+1
Atsakyti
scottie barnes, ismeta 1.7 tritaskiu per varzybas, o cia spangsta, kad labai retai ismeta. apie baudu procenta jokios kalbos. atsirado egZpertai, patys didziausi treneriai sitoj planetoj, kurie aiskina, kad keist metimo technika.
2021-07-30
-1
Atsakyti
yup, Zalgiriui tie 750 000 nesisviecia...
2021-07-30
+3
Atsakyti
ciongas
Nematau jokio skirtumo tarp 34 ir 37 šaukimo. Tai tik trys pozicijos, o Sirvydžio pavyzdys rodo, kad gauti žaisti toje lygoje labai sunku. Gal ir žaistų Rokelis, bet tik G lygoje. Jam geriausia dabar Barcelona: apsitrintų, savas treneris, pajėgi ACB lyga. Apie NBA net galvoti dabar nereikėtų.
2021-07-30
+1
Atsakyti
Juventus fanas
Taip. Jei Knicks neiskeis, tai dabar eiti pas Thibodeau butu karjerazudybe...
2021-07-30
+1
Atsakyti
Klaidos
Kad pas jus toj lentelėj pusę duomenų iš oro paimtų - Duarte metais už Sabą jaunesnis, pas jus - 20 metų. Kažkas miegodamas vedė.
2021-07-30
+1
Atsakyti
Anonimas
Senguno ir Garubos jau laukia G lyga, Grizlies sufailino su draftais, ta viliamsa butu gave 17 arba hei ka pasnumeriu o 30 picku vapse pasirinko nesamone
2021-07-30
-1
Atsakyti
Anonimas
Jau neber svarbu mum grizzlies. Buvo sudina organizacija, tokiais ir liko.
2021-07-30
-1
Atsakyti
Anonimas
Jokubaiti pasikviete viena sudiniausiu organizaciju apskritai visame Amerikos sporte. Panasu kad Barsoje jis liks ir nenustebciau jeigu jis visai nesuzaistu uz juos, kadangi treneris Thibbsas neduoda zemo saukimo naujokams minuciu.
2021-07-30
+5
Atsakyti
Džiugu, kad Jokubaitį pakvietė net aukštesniu šaukimu nei prognozavo. Bet labai blogai, kad jį pakvietė būtent Niujoko Knicks, lietuvių puikūs pavyzdžiai Kuzminskas, Brazdeikis, nerado vietos šiam klube ir abejoju ar Jokubaičiui pavyks čia užsikabinti
2021-07-30
Atsakyti
sdfg
Galetu Roko Joko paimt i komanda ir Jaskai butu spyga.
2021-07-30
+1
Atsakyti
Anonimas
viskas gerai, kad pasauke taip aukstai, bet tai kai hatina knicks fanai šį pasirinkimą..
2021-07-30
+1
Atsakyti
belekas
o kada ner hatine, pamenu kaip A Sabonio pasaukima Portlande nusvilpinejo ir vadino f-ing dziauku:D
2021-07-30
-1
Atsakyti
Anonimas
basketnews, tipo Brazdeikio nelaikot lietuviu kad neidejot, tarp visu pasauktu lietuviu?🤔
2021-07-30
Atsakyti
Anonimas
Velnias, as prognazavau kad 35 bus, gaila realiai kad i knicks, ten tikrai negaus kontrakto, o 35-u saukimu pelicanai irgi pasirodo buvo ji nusiziureje, manau butu noreje ji isbandyt salia Valanciuno ir dave dvipusi(nba-G luegue) kontrakta, o zalgiriui butu nubireje 750k, butu laimeje visi, o db dar vienas Lietuvis zlugs uzkeiktoj knicks sistemoj
2021-07-30
-1
Atsakyti
Anonimas
Tai kaip ten buvo? Knicks pasirinko Jokubaitį ar Thunder? Prasilenkia straipsnio pavadinimas ir turinys
2021-07-30
+1
Atsakyti
Anonimas
prasilenkia tavo protines galimybes. oklahoma niujorkui ismaine savo 34 picka del to knicks ir pasirinko roka. ko cia nesuprast?:D
2021-07-30
+1
Atsakyti
Anonimas
draft and stash
2021-07-30
-3
Atsakyti
lol
Metų naujokas tai man aiškus, bus Green\'as, žaidė visgi su vyrais, treniravosi neribotai ir t.t. Ir kuo toliau, tuo daugiau jaunų talentų rinksis Europą ar G lygą, pradeda suprast, kad tas NCAA tėra pinigų užkalimo mašina univerams ir dažniausiai geri žaidėjai vistiek jo nepabaigia, nes draftuojas po 1 ar 2 metų. Yra aišku žmonių kurie grįžta ir pasibaigia studijas, bet procentas vienženklis.
2021-07-30
+1
Atsakyti
Eh
Deja, knicksai žinomi užtai, kad gautus ne pirmo rato žaidėjus marinuoja su "draft rights" ir pasikviečia tik tuo atveju, jeigu jų žaidimo kokybė staiga šoka į kosmosą užsienyje. Šiuo metu knicks vis dar turi teises į, bet nesikviečia, leidžia stažuotis toliau užsienyje: Ante Tomič nuo 2008m. (44 pick) Emir Preldžič nuo 2009m. (57 pick) Sergio Llull nuo 2009m. (34 pick) Louis Labeyrie nuo 2014m.(57 pick) Ognjen Jaramaz nuo 2017m.(58 pick) Mathias Lessort nuo 2017m.(50 pick) Tai Rokui visai nuskilo gavus tokios pat eilės šaukimą kaip Llull. Bet knicksai niekada Llullo taip ir nepasiemė. Jei knicksai neatsidurs kažkokioj keistoj situacijoj kur tikrai patys į tą poziciją reikės auginti jaunus žaidėjus, Jokubaitis dar tikrai žais barcoj. Galimai net nebus pasiimtas(kaip kad su Llull, nors jis nuo pat jaunystės rodė labai gerą žaidimą. Taip ir paseno visą gyvenimą už real žaisdamas (nesakau, kad tai blogai, bet pasiimtas į knicks niekada nebuvo). Jei staiga politika neapsivertė aukštyn kojom - Roko ten irgi tikrai nematysim.
2021-07-30
+1
Atsakyti
Eh
He-hem. Atsiprašymas, pastebėjau, kad tas teises tik neseniai iškeitė nuggets ir llull jiems priklausė. Either or, jie taip jo ir nekvietė. Abejoju ar kvies mūsų rokenzą
2021-07-30
+4
Atsakyti
Anonimas
Roką pašaukė per reklamą, bus kitas Jokičius lol
2021-07-30
-1
Atsakyti
Anonimas
pirkliai renkasi vergus linksminti publikai
2021-07-30
Atsakyti
Anonimas
o kas geriau linksmint publika kaip tu sakai nba uz milijonus ar vergaut lietuvoj uz grasius
2021-07-30
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 38

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.