Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Praėjusią naktį dvejose NBA vasaros lygos rungtynėse nugalėtojas buvo nulemtas neįprastomis sąlygomis – žaidžiant iki pirmųjų pelnytų taškų.

Pagal NBA vasaros lygos taisykles, jeigu komandos turi žaisti antrąjį pratęsimą, tuomet mačą laimi pirmuosius taškus per antrą papildomą laiko atkarpą pelniusi komanda.

Mače tarp Dalaso „Mavericks“ (0-2) ir Jutos „Jazz“ (2-0) po pirmojo pratęsimo rezultatas buvo lygus (80:80). Pirmasis pratęsimas trunka vos 2 minutes.

Žaidžiant iki pirmųjų taškų antrajame pratęsime jau po 12 sekundžių „Jazz“ atstovas Trentas Forrestas išprovokavo pražangą, pataikė antrąjį metimą bei savo komandai padovanojo pergalę.

Tokia pati situacija buvo užfiksuota ir susitikime tarp Memfio „Grizzlies“ (1-1) bei Majamio „Heat“ (2-0).

Antrąjį pratęsimą per 11 sekundžių uždarė „Heat“ krepšininkas Maxas Strusas, kuris smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę 97:94.