Lenkijos čempionatą dramatiška pergale pradėjo Rolando Jaručio ir Pauliaus Juodžio treniruojama Ščecino „Kings“ ekipa.

Lietuviškoji „Kings“ ekipa išvykoje per pratęsimą 81:75 (20:13, 8:23, 19:10, 19:20, 15:9) patiesė Stargardo „Spojnia“ klubą.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei rezultatas dar buvo lygus (75:75), tačiau Doko Saličius pataikė dvitaškį, o Kikovskis ir Sherronas Dorsey-Walkeris pergalę įtvirtino taikliomis baudomis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė 18 taškų pelnęs Pavelas Kikovskis. Po 16 pridėjo Stacy Davisas bei Jakubas Schenkas.

Po rungtynių „Kings“ komandą Ščecino mieste pasitiko ir ištikimiausi aistruoliai, kurie atsidėkojo krepšininkams už pergalę.

„Spojnia“: Erickas Nealas 18 (4/10 dvit., 2/8 trit.), Jonas Zohore 17 (11 atk. kam.), Justinas Gray 11, Jacobi Boykinsas 10.

„Kings“: Pavelas Kikovskis 18 (4/7 dvit., 1/6 trit.), Stacy Davisas (5/13 dvit.) ir Jakubas Schenkas po 16, Sherronas Dorsey-Walkeris 12 (4/6 dvit., 9 atk. kam.), Kacperas Borovskis 11 (9 atk. kam.).