Nuotr.: BC Panathinaikos
Nuotr. BC Panathinaikos

Dramatišką pergalę pasiruošimo cikle iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ ekipa.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai 78:76 (22:23, 20:15, 12:17, 24:21) po dramatiškos kovos palaužė Patrų „Apollon“ krepšininkus.

Likus 3,5 minutės iki rungtynių pabaigos Patrų klubas turėjo 6 taškų pranašumą (64:70), tačiau „Pao“ spurtavo 6:0 ir išlygino rezultatą (70:70).

Likus 4 sekundėms ir esant lygiam rezultatui (76:76), pražangą išprovokavęs Leonidas Kaselakis šaltakraujiškai realizavo baudų metimus ir išvedė „Panathinaikos“ į priekį (78:76). Patrų ekipa paprašė pertraukėlės, tačiau lemiamoje atakoje suklydo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 15 taškų surinkęs Darylas Maconas.

„Apollon“ ekipai 14 taškų surinko buvęs Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ gynėjas Sedrickas Barefieldas.

Panathinaikos: Darylas Maconas 15, Ioannis Papapetrou 15, Okaro White'as 14, Howardas Sant-Roosas 11.

„Apollon“ Orlando Colemanas 19, Sedrickas Barefieldas 14.