Nuotr.: Barca Basket Twitter
Nuotr. Barca Basket Twitter

Rokas Jokubaitis sužaidė puikų trečiąjį kėlinį, o lietuviškoji „Barcelona“ iškovojo pergalę bei žengė į Katalonijos lygos finalą.

Gimimo vieta: Mažeikiai, Lietuva

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:69 (14:18, 19:18, 32:14, 17:19) nugalėjo Badalonos „Joventut“ krepšininkus.

Jokubaitis buvo naudingiausias nugalėtojų komandoje ir per 16 minučių surinko 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), 5 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą bei 2 perimtus kamuolius ir 17 naudingumo balų.

Jokubaičio pasirodymas:

Trečiajame kėlinyje „Barca“ turėjo 4 taškų deficitą (40:44), tačiau Šarui į aikštelę metus Jokubaitį vaizdas aikštelėje pakito kardinaliai.

20-metis lietuvis puikiai įsiliejo į žaidimą, trečiajame ketvirtyje maitino kamuoliais Brandoną Daviesą ir Rolandą Šmitą, o „Barcos“ galingą spurtą 20:2 užbaigė taikliu tritaškiu (60:46).

Per 5 minučių atkarpą Jokubaitis surinko 5 taškus, 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius.

Po Nicolaso Laprovittolos baudų metimų paskutinėmis trečiojo kėlinio sekundėmis „Barca“ turėjo 15 taškų persvarą (65:50).

Lemiamo ketvirčio pradžioje Šaras buvo nubaustas technine pražanga ir tuo pasinaudojęs Badalonos klubas surengė spurtą 5:0 (57:70). Visgi „Barca“ atsakė atkarpa 5:1 ir, likus 3 minutėms, po Šmito tolimo šūvio persvara išaugo iki 17 taškų (75:58).

„Joventut“ dar bandė kabintis ir atsakė spurtu 9:1 (67:76), tačiau Jokubaitis smeigė tritaškį ir palaidojo Badalonos klubo šansus kovoti dėl pergalės (79:67).

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik Brandonas Daviesas, kuris per 13 minučių pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas per 22 minutes surinko 2 taškus (1/5 dvit., 0/2 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 2 pražangas ir mačą baigė su -4 naudingumo balais.

„Joventut“ gretose rezultatyviausias buvo Derekas Willisas, surinkęs 19 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 25 naudingumo balus.

Katalonijos lygos finale „Barca“ susitiks su Manresos BAXI ir Andoros „MoraBanc“ poros nugalėtoju.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 13, Rokas Jokubaitis 11 (5 rez. perd., 17 naud.), Nicolas Laprovittola 10 (4 kl.), Nikola Mirotičius 9, Rolands Šmits, Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius po 7.

„Joventut“: Derekas Willisas 19 (9 atk. kam.), Vladimiras Brodzianskis, Simonas Briganderas (5 atk. kam.), Josepas Busquetsas ir Joelis Parra po 9.

Atrinkti (0) Visi (18)
alioalio
bet ziauru kaip spejo zzalia skrepli ant zalgirio jokubaitis....
2021-09-05
-2
Hayesas demonstruoja auksta krepsinio IQ lol.
2021-09-05
+1
x
jau vasaros lygoje matėsi kad jokubaitis pagerinęs metimą iš 3 .
2021-09-05
+1
jo. su tais 7 taskais cia geras. neinanoma surinkt 7 taskus neimetus nei vienos baudos. cia turbut bn klaida.
2021-09-05
+1
Nesuskaiciuoju
Man nesigauna, per 5 min surinko 7 taškus. Pataikė 3/4trit ir 1/1dvit. Tai įmetė 2 tritaškius ir pusę dvitaškio?
2021-09-05
-5
Barca
Jokubaitis apsipranta vis labiau pasitikejimas didelis Jokubaicio Saro O kaip saras Be Techines 😁😂
2021-09-05
+1
Ds
nesuprantu kam barsai hayensas?
2021-09-05
-4
Uz Joventuda nezaide Tomicius bei Bassas, bet tai mazai ka butu itakoje. Kaip palaikanciam La Penya, yra ziauru matyti tokia komplektacija ir jau antra sezona. Nors ir didele Arostegui netektis, bet i jo vieta nieko nepaeme, o vietoj Dmitreviciaus bei nezaidusio Dawsono ateje Paulas bei Vives nuleido kertele zemyn. Vienintelis pozityvas tarpsezonyje yra Deriko Willio atejimas. Zodziu, patekima i playofus galima drasiai atideti i sona, bei 10-a vieta uzskaityciau jau kaip laimejima.