Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Pauliaus Soroko bendražygis Varezės „Openjobmetis“ komandoje Alessandro Gentile dominavo Italijos Supertaurės rungtynėse ir pelnė 31 tašką, tačiau to neužteko pergalei prieš Eimanto Bendžiaus atstovaujamą klubą.

Gimimo vieta: Italija

Sasario „Banco di Sardegna“ išvykoje laimėjo 92:82 (23:26, 24:19, 27:22, 18:15).

Dvikovą starto penkete pradėjęs Gentile per 31 minutę realizavo 12 iš 21 dvitaškių, 1 iš 4 tritaškių, 4 iš 4 baudų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 30 naudingumo balų.

Bendžius nugalėtojams per 31 minutę pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir užfiksavo 16 naudingumo balų.

Sorokas rungtyniavo 19 minučių, pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvit., 1/1 trit.) ir 6 naudingumo balais.

38-erių Davidas Loganas, praeityje žaidęs Vilniaus „Ryte“, nugalėtojų gretose įmetė 5 iš 7 tritaškių ir surinko 21 tašką.

„Openjobmetis“: Alessandro Gentile 31 (12/21 dvit.), Johnas Egbunu 13, Jalenas Jonesas 10 (9 atk. kam.).

„Banco di Sardegna“: Davidas Loganas 21 (5/7 trit.), Christianas Mekowulu 15, Jasonas Burnellas 13, Eimantas Bendžius ir Anthony Clemmonsas – po 12, Tyusas Battle'as 10.