Mindaugo Kačino atstovaujama Lugo „Rio Bregan“ ekipa incidentu pažymėtose draugiškose rungtynėse patyrė pralaimėjimą.
Dzanan Musa
Pozicija: | SG, SF |
Amžius: | 22 |
Ūgis: | 206 cm |
Svoris: | 85 kg |
Gimimo vieta: | Bosnija ir Hercegovina |
Į ACB lygą grįžtantis lietuvio klubas 76:84 (16:30, 23:22, 21:15, 16:17) nusileido Badalonos „Joventut“ krepšininkams.
Kačinas pralaimėjusiems per 8 minutes pelnė 3 taškus (1/3 trit.), sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir mačą baigė su -1 naudingumo balu.
Mače nutiko nemalonus incidentas. Buvęs NBA ir Stambulo „Anadolu Efes“ žaidėjas, o dabar „Rio Bregan“ atstovaujantis Džananas Musa alkūne trinktelėjo savo varžovui Simonui Birganderiui.
„Joventut“ krepšininkas neteko sąmonės, o rungtynės buvo sustabdytos 10 minučių. Vėliau Birganderis salę paliko neštuvų pagalba ir buvo išgabentas į ligoninę.
Musa per 27 minutes surinko 12 taškų (3/5 dvit., 6/8 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 pražangas ir 15 naudingumo balų.
Nesulaikomai „Joventut“ ekipoje rungtyniavo Vladimiras Brodzianskis, kuris per 21 minutę pelnė 25 taškus (3/3 dvit., 4/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus.
„Joventut“: Vladimiras Brodzianskis 25 (5 atk. kam., 36 naud. bal.), Brandonas Paulas 12, Pau Ribasas 11, Derekas Willisas 10.
„Rio Bregan“: Trae Bellas 15, Džananas Musa 12, Tyleris Kalinoskis ir Jordanas Sakho po 11.
Paremkite BasketNews ir mes atsidėkosime dar geresniu turiniu.