Nuotr.: imago images - Scanpix
Nuotr. imago images - Scanpix

Draugiškas turnyras Miunchene padovanojo įspūdingo grožio mačą su dviem pratęsimais ir pergalingu metimu.

Gimimo vieta: Graikija

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa po 50 minučių kovos 112:111 (23:23, 20:19, 28:19, 19:29, 10:10, 12:11) parklupdė Bolonijos „Virtus“ krepšininkus.

Rungtynių herojumi tapo Ioannis Papapetrou, kuris ne tik buvo nesulaikomas bei pelnė 41 tašką, bet ir dukart išgelbėjo „Pao“ nuo pralaimėjimo.

Likus 1,7 sekundės iki pirmojo pratęsimo pabaigos, ir Atėnų klubui atsiliekant 98:100, graikas pataikė sudėtingą metimą bei išplėšė antrąją 5 minučių atkarpą (100:100).

Savo gebėjimą patraukti komandą paskutinėmis sekundėmis Papapetrou atsinešė ir į antrąjį pratęsimą. Likus 5,1 sekundės Marco Belinelli pataikė sudėtingą tritaškį, kuris išvedė „Virtus“ į priekį (111:110) ir „Pao“ paprašė minutės pertraukėlės.

Treneris Dimitris Priftis nubraižė derinį iki tol 39 taškus sukračiusiam Papapetrou, kuris vos gavęs kamuolį buvo tikslus iš vidutinio nuotolio ir likus 2,9 sekundės „Panathinaikos“ persvėrė svarstykles į savo pusę (112:111).

Minutės pertraukėlių nebeturėję Bolonijos krepšininkai buvo priversti griebtis šiaudo: Alessandro Pajola paleido metimą iš vidurio, tačiau jis nebuvo tikslus ir „Pao“ triumfavo.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 41, Kendrickas Perry 25, Leonidas Kaselakis 16, Howardas Sant-Rossas 15, Jehyve Floydas 9.

„Virtus“: Awudu Abassas 21, Marco Belinelli 20, Kevinas Hervey 19.