Nuotr.: Gintaro Šiupario nuotr.
Nuotr. Gintaro Šiupario nuotr.

„Šiaulių-7bet“ komanda iškovojo antrąjį trofėjų, užbaigdama pasiruošimo ciklą būsimam sezonui.

Daugiausia pelno: Vytenis Čižauskas

Saulės miesto krepšininkai pirmą kartą Šiauliuose surengtame turnyre Algimanto Mikšio taurei laimėti įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ 100:91 (25:31, 24:21, 28:12, 23:27).

Keturis tolimus metimus pataikęs latvis Rihards Kuksiks bei po 10 taškų surinkę Marius Valinskas ir Vytenis Čižauskas labiausiai prisidėjo prie to, kad svečiai į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdami trijų taškų pranašumą (52:49).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jo viduryje į priekį išsiveržusi „Šiaulių-7bet“ komanda pradėjo spurtą, per kurį susikrovė saugų dviženklį pranašumą – 77:64.

Paskutinio ketvirčio pradžioje šiauliečiai atitrūko rekordine rungtynėse 17 taškų persvara, o svečiams iki mačo pabaigos pavyko tik sumažinti skirtumą. Pergalė ir trofėjus atiteko šeimininkams.

Po dvikovos Algimanto Mikšio taurę Šiaulių krepšininkams įteikė ilgametis jo bendražygis Alfonsas Armalas.

„Šiauliai-7bet“: Arminas Urbutis 15, Martynas Varnas, Paulius Danusevičius (4 blok., 23 naud.) ir Isaiah Armwoodas po 14, Eimantas Stankevičius 13, Jonas Elmore‘as 11 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 10 (6 rez. perd.), Ernestas Jonkus 5 (7 rez. perd.), Danielis Baslykas ir Jonas Paukštė po 2.

„Nevėžis-Optibet“ Rihards Kuksiks 20, Abramo Canka ir Vytenis Čižauskas po 15.