Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Arnas Velička iš žaidimo pataikė vos du metimus iš dešimties, o jo atstovaujamai Neapolio „GeVi Basket“ (1-3) nepavyko antrąkart per tris dienas įveikti Brešos „Germani“ (1-3) ekipos.

Šį sezoną metami tritaškiai

33%
6,8
Pataiko: 6,8
Taiklumas: 32,9%
Vieta lygoje: 24
Geriausias pasiekimas: 9
Blogiausias pasiekimas: 2
Daugiausia pataiko: Kenny Cherry

Italijos Supertaurės B grupės mače Neapolio komanda savo aikštėje krito 74:81 (20:25, 22:20, 16:17, 16:19).

Šeštadienį šių komandų akistatą Brešoje „GeVi Basket“ ekipa laimėjo 87:77.

Velička per 27 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„GeVi Basket“: Frankas Elegaras ir Pierpaolo Marini – po 15, Jordanas Parksas 12, Arnas Velička 10 (8 rez. perd., 5 kld.).

„Germani“: Amedeo Della Valle 20 (5/8 trit.), Christianas Burnsas 16, Nazarethas Mitrou-Longas 12, Johnas Petrucelli 11 (3/8 trit.).

Komentarai:
toks ispudis kad jis perdega nes nesveikai save spaudzia,o gal tiesiog metimai ne tie atlikti, sunku pasakyt nemacius. sekmes Arnui, labai norerusi kad sis sezonas taptu luzio sezonu jo karjeroj ir jis pradetu kilt zaibu
2021-09-14
-6
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.