Nuotr.: ALBA twitter
Nuotr. ALBA twitter

Eurolygai besiruošianti Berlyno ALBA komanda rezultatyvumu pažymėtose rungtynėse iškovojo pergalę.

Israelio Gonzalezaso auklėtiniai 101:92 (38:21, 17:27, 20:20, 26:24) įveikė Denizlio Yukatel Merkezefendi klubą iš Turkijos.

Į nokdauną varžovus ALBA pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kuomet sukratė 38 taškus ir įgijo 17 taškų pranašumą (38:21).

Denizlio klubas reabilitavosi antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:17, tačiau po pertraukos nesugebėjo pakilti į lemiamą šturmą ir patyrė pralaimėjimą.

ALBA į pergalę vedė Marcusas Erikssonas, kuris per beveik 17 minučių pelnė 21 tašką (1/2 dvit., 6/7 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Denizlio klube išsiskyrė Rihards Lomažs,  surinkęs 22 taškus (4/4 dvit. 3/6 trit., 5/6 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 9 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

ALBA: Marcusas Erikssonas 21 (1/2 dvit., 6/7 trit.), Malte Delowas 16 (4/5 trit.), Maodo Lo 13, Louisas Olinde 10, Marcas Tilly ir Luke'as Sikma po 8.

„Yukatel Merkezefendi“: Rihards Lomažs 22 (4/4 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), Adamas Smithas 20 (5/7 dvit., 4/4 baud., 8 rez. perd.), Nathanas Sestinas ir Hakanas Yaparas po 11.