Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ sugebėjo grįžti į rungtynes iš 17 taškų deficito ir pirmauti ketvirtajame kėlinyje, tačiau pralaimėta 10 taškų atkarpa uždarė duris į FIBA Čempionų lygą.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

„Parma“ atrankos finale Bulgarijoje 65:67 (13:20, 15:21, 24:8, 13:18) krito prieš Kamianskės „Prometey“.

Adas Juškevičius „Parmai“ klubui per 20 minučių sumetė 10 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Kito Maksvyčio auklėtinio Eigirdo Žukausko sąskaitoje – 3 taškai (1/2 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), 6 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 9 naudingumo balai.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Žukauskui pataikius vieną baudą, „Parma“ turėjo 3 taškų pranašumą – 57:54. Visgi tada Permės klubas tris minutes nesugebėjo pelnyti taškų, tuo pasinaudojusi „Prometey“ ekipa spurtavo 10:0 ir atitrūko 64:57.

Likus pusantros minutes Maksvyčio treniruojama komanda priartėjo iki 63:67, bet „Parma“ krepšininkai suklydo kitoje atakoje, po to Žukauskas prametė iš toli ir Ukrainos komandos atstovai išsaugojo pranašumą – 67:63.

Nugalėtojams po 20 taškų surinko amerikiečiai D'Angelo Harrisonas ir D.J. Stephensas.

„Prometey“ pateko į Čempionų lygos A grupę, kurioje varžysis su Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“, Tenerifės „Lenovo“ ir Liudvigsburgo „MHP Riesen“.

„Parma“: Jevgenijus Voronovas 15 (6 atk. kam.), Jeremiah Hillas (3/5 trit.) ir Adas Juškevičius (6 rez. perd., 3/5 trit.) – po 10.

„Prometey“: D'Angelo Harrisonas (4/9 trit.) ir D.J. Stephensas (5/9 trit.) – po 20.

Atrinkti (0) Visi (17)
petia
na mum amerika pametejo monstru kad atsiutumem alkanus vankas nuo Europos o ir musu hlopcai i tarpus gavo palakstyti-slava ukraine.
2021-09-19
Skyrider
Basketnews... Jau daugiau kaip 5 m. Dneprodzeržinsko nėra, yra miestas Kamianske.
2021-09-19
Manau neblogai tai
mažiau kalbės apie Ado ir Žukausko paėmimą į rinktinę. vienas baigė karjerą ir nėra ko grįžti, nes pilna gero jaunimo - kitas vidutiniokas daugiausiai, irgi nenatyčiau jokio reikalo kelti jį iki rinktinės lygio be reikalo.
2021-09-19
-4
In vino veritas
Gaila. Gaila, kad Lietuvos rinktines treneris vieno is sezono tikslu jau nepasieke. Tiesa, su klubu, bet vis tiek... O tuo labiau, kad ir pralaimeta kazkokiai komandelei is Ukrainos. Kazkaip noretusi, kad prie rinktines vairo stovetu sekmingas, laimintis svarbias, lemiamas rungtynes treneris. Gal tada atsinestu ta savo sekmes aura ir i rinktine?
2021-09-18
-2
Parma
ir visgi paskaicius kaip klostesi runktynes 4 kelinio vidurije dar pirmavo 57-54 galejo kabintis Bet visgi tada parmos Klubas Tris minutes nesugebejo pelnyti tasku 😒 ir daug ka reiske uzklimpe
2021-09-18
+2
mod123
Prie ko cia vien treneris kaltas, jei zaidejai kiausu neturi, tiek Parmos, tiek Juventuso atveju??