Nuotr.: Barca Twitter
Nuotr. Barca Twitter

Naująjį ACB lygos sezoną „Barcelonos“ (1-0) ekipa pradėjo sunkiomis rungtynėmis, kupinomis emocijų bei atkaklumo.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 85:78 (26:14, 16:14, 16:30, 27:20) palaužė Mursijos UCAM (0-1) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Nikola Mirotičiaus dvitaškio „Barca“ įgijo 14 taškų pranašumą (47:33) ir atrodė, jog perlauš rungtynes, tačiau Mursijos ekipa surengė galingą spurtą 25:9 ir prieš trečiojo ketvirčio pabaigą Isaiah Tayloras persvėrė rezultatą (58:56).

Per trečiąjį kėlinį „Barca“ praleido 30 taškų.

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos vis dar vyravo lygi kova ir po Augusto Limos dėjimo UCAM klubas turėjo minimalų deficitą (68:69), tačiau „Barca“ smogė atkarpa 9:1, kurią tritaškiu likus 3 minutėms užbaigė Rolands Šmits (78:69).

Likus 2 minutėms ir „Barcai“ pirmaujant 7 taškais (78:71), Nigelas Hayesas kovodamas dėl pozicijos nusistūmė varžovą bei užsidirbo pražangą puolime. Į varžovo vaidybą apeliavęs Šaras buvo nubaustas technine pražanga. Tuo pasinaudoję varžovai spurtavo bei po Thadduso McFaddeno tolimo šūvio komandas skyrė 3 taškai (75:78).

Visgi vedami 4 taškus paeiliui surinkusio Brandono Davieso per likusias pusantros minutės katalonai sugebėjo išlaikyti saugų atstumą bei šventė pergalę.

Tai buvo debiutas ACB lygoje buvusiems žalgiriečiams Nigelui Hayesui ir Rokui Jokubaičiui.

Rokas per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, pats kartą pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Tuo metu Hayesas per 28 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/1 trit.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 perimtais kamuoliais bei 11 naudingumo balų.

Naudingiausiai „Barcos“ gretose rungtyniavo Cory Higginsas, per 30 minučių surinkęs 18 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas ir 24 naudingumo balus.

„Barcelona“: Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius po 18, Brandonas Daviesas 17, Rolands Šmits 10, Nickas Calathes 9.

UCAM: Isaiah Tayloras 18, Augusto Lima 15 (6 atk. kam.), Thaddusas McFaddenas 14, Jamesas Webbas 11, Tomas Bellasas 9.

Atrinkti (0) Visi (23)
Jonas
gerai liuks, kuo stipriau reik ant MAKALIU pilt suda, nes per anksti Dievais pasijaute.
2021-09-19
+2
Mistinė
sistema stringa. Mirotičius ir c nėra mokinukai, kuriems gali į veidą spjaudyti. Žaidimas rodo, kad atskirų žaidėjų potencialas nesuponuoja atitinkamo komandos potencialo. O čia jau trenerio problema. Ir ne faktas, kad Barsai neteks spręsti dilemą - keisti kažką žaidėjų korpuse arba trenerį.
2021-09-19
+3
jo diktatura nenuves prie euroleague taures ,perdaug viskas griežtai komandoja ,net adamas hanga persikeles y madrido real pasake kad pas jy žaisti be proto sunku
2021-09-19
Ayo
Cia matau bus mada visokiu marginalu eit ir stumt komentaruose ant Saro po kiekvienu nelaimetu arba sunkiai laimetu rungtyniu. Su tokiais super talentais kaip i kelnes sikantis Mirotic arba sunkiai metantis taskus Calathes cia Saras turi visus klubus sunesiot ant 20 tsk.
2021-09-19
+2
A.
Gal Sarui reikia restart ir ne barsoje o, pvz. savaitgalio gimtinėje. ar prie ežerų Molėtuose:) .
2021-09-19
A.
Norisi Sarui gero. Ar tik nebus Obradoviaus mokyklos krepšinis pasenęs ir nereiktų keisti taktikos į šiuolaikinę, paremtą labiau skaičiavimais ir laisvumu... Toks miksas gal yra teisinga mikstura.
2021-09-19
-2
Ed
Toks jausmas kd Šaras praranda potenciala treniravime ir jau visos komandos jį perpratusios... Su tokiais žaidėjais taip sunkiai žaisti... Manau Eurolygoje šiame sezone bus 4-5 vietoje.