Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

VTB Vieningosios lygos Supertaurės pusfinalyje kritęs Kazanės UNIKS klubas reabilitavosi mače dėl trečiosios vietos.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai 84:70 (21:22, 20:22, 21:16, 22:10) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Per pirmuosius tris kėlinius aikštelėje vyravo lygi kova ir „Loko“ kvėpavo varžovams į nugaras (60:62), tačiau UNIKS atsakė galinga atkarpa 16:2 bei po Marco Spissu tolimo šūvio likus 3 minutėms rungtynių baigtis tapo aiški (78:62).

Lemiamą ketvirtį Kazanės ekipa laimėjo 22:10.

UNIKS į pergalę vedė Mario Hezonja. Vasarą į Rusiją persikėlęs kroatas per 30 minučių pelnė 27 taškus (4/7 dvit., 5/11 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Lokomotiv“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Errickas McCollumas, surinkęs 19 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 11/13 baud.), 2 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus, 8 klaidas, 11 išprovokuotų pražangų ir 22 naudingumo balus.

Supertaurės finale susikaus Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Maskvos CSKA klubai. Rungtynių pradžia – 19 val. Lietuvos laiku.

UNIKS: Mario Hezonja 27 (5/11 trit., 6 atk. kam., 6 kl.), Marco Spissu 12, Tonye Jekiri 10 (5 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Errickas McCollumas 19 (9 rez. perd., 8 kl.) Stantonas Kiddas 14 (5 atk. kam., 5 kl.), Jonathanas Motley 8, Vladislavas Emčenko 7.