Nuotr.: Barca Basket Twitter
Nuotr. Barca Basket Twitter

Banguotai naujajame ACB lygos sezone startavęs „Barcelonos“ klubas iššvaistė įtikinamą pranašumą, tačiau galop palaužė Mursijos UCAM komandą.

Pergalę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams garantavo sėkminga atkarpa ketvirtajame kėlinyje, kuomet komanda surinko šešis taškus be atsako ir laimėjo 85:78.

Šaras po rungtynių teigė, kad pirmoji dvikovos pusė buvo gera, tačiau žaidimas po ilgosios pertraukos didžiąją dalį buvo netoleruotinas.

„Trečiasis kėlinys vėl buvo nepriimtinas, – tikino Jasikevičius. – Mes daug apie tai kalbame, nes tai yra mūsų problema, su kuria susiduriame daugelį metų, tad toliau stengsimės ją tobulinti.“

„Žaidėjai turi išmokti, kad kaskart viskas prasideda nuo nulio, kad turėsime kentėti. Aš, bijodamas pralaimėti, kenčiu jau dvidešimt trejus metus ir toliau dirbu šioje profesijoje“, – pridėjo Jasikevičius.

Trečiojo kėlinio pradžioje Barselonos klubas turėjo 17 taškų pranašumą (45:28), bet tada pralaimėjo atkarpą 6:23 ir rezultatas tapo lygus. Iš viso per trečiąjį ketvirtį katalonai praleido net 30 taškų, kai pirmoje dvikovos dalyje 28.

Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Barca“ pirmavo tik minimaliai (69:68), bet tada spurtavo ir atgal nebesižvalgė.

„Šiandien buvo pirmosios ACB lygos sezono rungtynės ir mes turėjome jas laimėti. Kad ir kaip bebūtų, aš esu laimingas, nes apskritai turėjome tris labai gerus kėlinius, nors ir toliau einame tuo pačiu keliu bei suteikiame priešininkams laisvas erdves, suteikiame pranašumus ir atiduodame viską. Atrodo, jog mes manėme, kad taip ir bus, ir mes turime tai iškentėti.

Kartu esame mažiau nei mėnesį, tad viskas dar gali būti pagerinta. Šiandien galų gale mes pasinaudojome jų pražangomis ir lemiamame ketvirtyje daugiau žaidėme po krepšiu, bet tokias rungtynes turime palikti sezono pradžiai“, – sakė strategas.

Kitas rungtynes „Barcelona“ trečiadienį žais Las Palme, kur susitiks su vietos „Gran Canaria“.