Bolonijos „Virtus“ iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų ir po 26-erių metų pertraukos susigrąžino Italijos Supertaurės titulą.

Sergio Scariolo auklėtiniai finale 90:84 (23:20, 21:15, 23:20, 23:29) pranoko Milano „Armani Exchange“ ir iškovojo antrąjį Italijos Supertaurės titulą klubo istorijoje.

Milano ekipa šį trofėjų buvo laimėjusi keturis sykius per pastaruosius penkerius metus, įskaitant ir praėjusį sezoną.

„Virtus“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Ty-Shonas Alexanderis realizavo baudas, Milošas Teodosičius bei Kyle‘as Weemsas atseikėjo po tritaškį ir atkarpą 8:2 laimėję Bolonijos klubo krepšininkai įgijo 16 taškų pranašumą – 60:44.

„Armani Exchange“ dar bandė kilti į lemiamą šturmą ir likus žaisti dvi minutes sumažino deficitą iki 6 taškų (78:84), tačiau „Virtus“ atsakė rezultatyviais išpuoliais ir išsaugoję saugią persvarą šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sustabdomas buvo Mouhammadou Jaiteh, kuris per 28 minutes surinko 18 taškų (9/12 dvit., 0/1 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus, 2 klaidas ir 27 naudingumo balus.

Alessandro Pajola prie pergalės pridėjo 13 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), 3 sugriebtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

Milano klube geriausiai pasirodęs Devonas Hallas pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 19 (5/10 trit.), Sergio Rodriguezas 17 (3/6 trit.), Devonas Hallas 13 (2/4 trit., 6 atk. kam., 23 naud.), Nicolo Melli 10 (10 atk. kam., 18 naud.).

„Virtus“: Mouhammadou Jaiteh 18 (9/12 dvit., 9 atk. kam., 27 naud.), Alessandro Pajola 14 (7 rez. perd., 24 naud.), Amaras Alibegovičius 13 (5/6 dvit.), Kyle‘as Weemsas 10.

„BasketNews podkastas“:

Atrinkti (0) Visi (6)
mod123
Nauji titulu vagys atsirado.
2021-09-22
+4
gal Rytas po 26 metu pertraukos irgi iskovos, nors.. turbut ne.
2021-09-22
+2
Ayo
Visos sitos supertaures yra nieko vertos, cia paprasciausios pora papildomu transliaciju ziurovams su stipriausiais salies klubais. Trofejai yra du: trofejus kuri laikai po ilgo nacionalines krepsinio lygos sezono, ir tarptautinis trofejus (Eurolyga/Eurocup/Fiba). O cia poros rungtyniu trofejus ale paguodos prizas jei nieko daugiau nelaimesi per sezona.