Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Užtikrintą pergalę ACB pirmenybėse iškovojo „Barcelonos“ (2-0) komanda, kuri išvykos rungtynėse 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ (1-1) ekipos žaidėjų.

„Sužaidėme geras rungtynes nuoseklumo prasme, kadangi sezono pradžioje neišvengiame pakilimų ir nuosmukių, – komentavo katalonų strategas Šarūnas Jasikevičius. – Mūsų gynyba prieš Dylaną Ennisą ir A.J. Slaughterį buvo labai gera ir tai buvo vienas pagrindinių žaidimo aspektų. Taip pat neleidome jiems bėgti į greitą puolimą. Visada smagu laimėti išvykoje, kas ACB lygoje nėra lengva.“

Asmeninį rekordą Kanarų saloje užfiksavo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Nikola Mirotičius, kuris per 25 minutes atkovojo 16 kamuolių.

2011-2012 m. sezone atstovaudamas Madrido „Real“ klubui Mirotičius buvo sugriebęs 14 kamuolių.

Akistatoje su „Gran Canaria“ jis taip pat pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas bei užfiksavo 36 balų naudingumą.

„Barcos“ lietuvis Rokas Jokubaitis nuo suolo pakilo tik ketvirtajame kėlinyje, aikštėje praleido beveik šešias minutes, pasižymėjo 3 taškais (1/2 dvit., 1/2 baud.), 2 rezultatyviais perdavimais ir 2 naudingumo balais.

Po traumų į aikštę grįžę Sertačas Šanli per 12 minučių įmetė 4 taškus ir atkovojo 2 kamuolius, o Kyle'as Kuričius surinko 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.).

„Geras jausmas grįžti į aikštę, – po mačo kalbėjo Šanli, pagijęs po kojos piršto traumos. – Su komanda pradėjau treniruotis prieš dvi dienas, smagu vėl būti su komanda. Esu dėkingas treneriui, jog išleido pažaisti šiame susitikime.“

„Gran Canaria“: Dylanas Ennisas 13 (3/7 trit.), Artiomas Pustovijus 11, A.J. Slaughteris 10 (2/6 trit.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 14 (16 atk. kam., 4 rez. perd.), Cory Higginsas (3/3 trit.) ir Kyle'as Kuričius (3/5 trit.) – po 13, Nigelas Hayesas ir Nicolas Laprovittola (1/5 trit.) – po 7.