Nuotr.: VTB Twitter
Nuotr. VTB Twitter

VTB Vieningosios lygos sezono atidarymo rungtynėse Kazanės UNIKS (1-0) klubas pademonstravo neeilinį charakterį, panaikino 21 taško skirtumą ir įsirašė pirmąją pergalę.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namuose 96:87 (19:35, 21:22, 25:11, 31:19) palaužė Krasnodaro „Lokomotiv“ (0-1) krepšininkus.

Antrojo kėlinio pabaigoje po Andrejaus Martiuko dėjimo „Loko“ įgijo rekordinį 21 taško pranašumą (53:32) ir atrodė, jog po pertraukos nužygiuos į pergalę. Visgi UNIKS surengė spurtą 36:18, o Lorenzo Brownas ketvirtojo kėlinio pradžioje tolimu metimu išlygino rezultatą (68:68).

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms po Martiuko dėjimo Krasnodaro ekipa sumažino skirtumą iki minimumo (83:84), tačiau tuomet solo pasirodymą surengė Brownas. Amerikietis pelnė 7 taškus iš eilės, o jo baudų metimai likus 11 sekundžių įtvirtino UNIKS pergalę (91:85).

Kazanės klubą į pergalę atvedęs Brownas surinko 22 taškus (3/4 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 28 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavo Stantonas Kiddas, kuris pelnė 21 tašką (4/7 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

UNIKS: Lorenzo Brownas 22 (7 rez. perd.), Johnas Brownas 15 (10 atk. kam.), Isaiah Canaanas ir Andrejus Voroncevičius (9 atk. kam.) po 14, Viačeslavas Zaicevas 12 (5 rez. perd.).

„Lokomotiv“: Stantonas Kiddas 21 (6 atk. kam.), Andrejus Martiukas ir Johnathanas Motley (8 atk. kam.) po 16, Dariusas Thompsonas 12 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Errickas McCollumas 8 (0/5 trit., 5 rez. perd.).