Nuotr.: Twitter Obradoiro CAB
Nuotr. Twitter Obradoiro CAB

Lietuvių Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (1-1) triumfuoja – iškovojo pirmąją pergalę ACB lygoje.

Namuose žaidusi „Obradoiro CAB“ dramatiškai 93:91 (17:22, 30:25, 23:22, 23:22) palaužė Badalonos „Joventut“ (1-1).

Prasidėjus paskutinei minutei Pau Ribas rezultatą išlygino (91:91) ir atrodė, jog komandos santykius aiškinsis pratęsime, tačiau Thomasas Scrubbas dvitaškiu su rungtynių sirena išplėšė šeimininkams pergalę.

Nugalėtojams Beliauskas per 21 minutę pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų. Lietuvis buvo naudingiausias savo komandos žaidėjas.

Tuo metu Birutis aikštėje praleido 13 minučių ir pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

„Obradoiro CAB“: Henry Ellensonas 17, Alvaro Munoz 15 (5/6 trit.), Laurynas Beliauskas ir Thomasas Scrubbas (6/7 dvit.) po 12, Braydonas Hobbsas 11, Kassiusas Robertsonas 10.

„Joventut“: Vladimiras Brodziansky 18, Brandonas Paulas 17, Ante Tomičius 11.