Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Adrijos lygos starte triuškinamą pergalę šventė čempionų titulą ginantis Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-0) klubas.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai savo aikštėje 97:61 (22:16, 31:12, 22:13, 22:20) sutriuškino „Splito“ (0-1) ekipą iš Kroatijos.

Šeimininkai visus reikalus išsprendė per pirmuosius du kėlinius, po kurių buvo priekyje 25 taškų persvara – 53:28.

Fantastiškas rungtynes sužaidė „Crvena Zvezda“ įžaidėjas Nikola Ivanovičius. Juodkalnietis per 25 minutes pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Spalio 1-ąją Stambule prieš vietos „Fenerbahče“ Belgrado klubas pradės Eurolygos sezoną.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 20 (6/7 dvit., 6 rez. perd., 35 naud.), Stefanas Lazarevičius 13, Maikas Zirbesas 12 (23 naud.), Ognjenas Kuzmičius ir Austinas Hollinsas po 11, Nate'as Woltersas 10.

„Split“: Sani Čampara 10, Mateo Kedžo 9.