Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę šiame sezone, kuomet 88:75 įveikė Prienų „Labas GAS“ krepšininkus, o vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas po dvikovos akcentavo prastą dvikovos pradžią.

Nors finalinis rezultatas rodo gana užtikrintą pranašumą, dar įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (69:69), ir tik tuomet uteniškiai kilo į lemiamą šturmą.

„Labai bjauriai startuojame, – spaudos konferenciją pradėjo Urbonas. – Neturėjome tų problemų FIBA Čempionų lygoje, ta koncentracija yra negera. Negalima leisti priešininkams pabėgti 10-12 taškų. Turi imti ir deginti minutės pertraukėlę pirmame kėlinyje. Visiškas absurdas.“

Urbonas teigė, kad rungtynes perlaužti pavyko geros gynybos dėka, nes puolime dar komanda nesijaučia užtikrintai.

„Gynyba padėjo mums perlaužti tas rungtynes. Puolime yra aibė dalykų, kurių mes nepadarome, nepasidarome ir ne taip darome. Aišku, dirbti reikia, komanda gali rodyti daug brandesnį ir geresnį žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje“, – dėstė specialistas.

Uteniškių vyriausiasis treneris tikino, kad norėtų būti ramesnis bei solidesnis – kaip Antanas Sireika. Taip pat Urbonas užsiminė, kad galbūt jam reikės atsiprašyti Norberto Gigos.

„Su visa pagarba Mantvydui Staniuliui, tikrai geras vyras, labai jiems padėjo, bet visi žino, kad jam dar reikia laiko LKL apšilti. Pamačius, kad jis žais, žaidėjai pradeda galvoti, kad čia jau kaip nors. Yra teisybės tame. Po velnių, gerai, kai grįžti į rungtynes, bet kam to reikia, ir man tada klykauti.

Noriu būti ramesnis, solidesnis kaip Antanas Sireika. Yra tas nusiteikimas, bet juk žmonės esame. Galime sakyti, kad treneris turi priversti ir jis stengiasi, klykia, rėkia, už ausies tampo, Gigą vargšą iškoneveikiau, gal reikės atsiprašyti.

Rungtynėse pasiunčiau labai giliai, žmonės nebegrįžta dažniausiai iš ten. Bet kam to reikia? Pasidarykime dalykus, kuriuos esame sutarę, nes vėliau įsiveli į tą muilą ir važiuoji“, – atviravo Urbonas.

Paklausus apie Jaylino Airingtono situaciją, treneris sakė, kad artėjančiose rungtynėse vargu ar bus galima išvysti šį žaidėją aikštelėje.

„Nežinau, manau, kad sekančiose rungtynėse dar nekelsime. Pasitempė raumenuką. Nėra tikslo forsuoti. Jis į nemalonią situaciją pateko Kėdainiuose, aukštai pašokęs davė bloką, tada jį persuko ir kryptelėjo raumenį.

Nei plyšimas, nei kas, bet savaitę reikia duoti ramybės, kad nebūtų blogiau. Aišku, kai Patrickas sėda ant suolo, nors ir jis šiandien galvą nuleidęs, sakė, kad tokių nesąmonių dar nėra prametęs“, – teigė strategas.

Atrinkti (0) Visi (8)
Ai
Visi nori susikurti ivaizdi,Sarui pasiseke,bet tai laikina,protas visada nugali su laiku ivaizdi
2021-09-26
-1
Sinteze
jasikeviciaus klonas, elegesiu, maniera , bet ne ismintimi ir kompetencija ... apgailetina
2021-09-26
-1
Butent
Realiai toks treneris tik keitimam reikalingas, stovet prie sonines linijos ir klykaut kai zaidejas suklysta, tai gali kiekvienas, bet paruost zaidimo plana, ka kur ir kaip zaisim jau ne kiekvieno galvai, juves zaidimas koks buvo nuo pirmos minutes toks ir liko iki 40,laimejo,nes tiesiog pajegesne sudetis, aukstesnio meistriskumo zaidejai individualiai su patirtim, kas ir isryskejo apie 32-33minute,butu trenerio cia nuopelnas, luzis butu trecio pradzioj ivykes, po ilgosios.