Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Neapolio „GeVi Basket“ (0-1) ekipa pirmosiose Italijos čempionato rungtynėse turėjo pripažinti Milano „Armani Exchange“ (1-0) komandos pranašumą.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Arno Veličkos atstovaujamas klubas 63:73 (18:21, 13:21, 13:18, 13:19) pralaimėjo Ettore Messinos auklėtiniams.

Velička aikštelėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit., 0/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Shavonas Shieldsas ir Luigi Datome.

Shieldsas per 23 minutes surinko 13 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), 2 atkovotus kamuolius bei 2 rezultatyvius perdavimus.

Datome aikštelėje praleido 21 minutę ir pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

„GeVi Basket“: Jordanas Parksas 17 (5/11 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.), Arnas Velička 12, Joshas Mayo ir Pierpaolo Marini po 10.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas ir Lugi Datome po 13, Konstantinos Mitoglou (10 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Nicolo Melli po 10.