Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Vokietijos čempionatą netikėtu pralaimėjimu pradėjo Miuncheno „Bayern“ (0-1) ekipa.

Andrea Trinchieri per pratęsimą 83:86 (20:23, 23:12, 15:20, 17:29, 8:11) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (1-0) krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 45 sekundėms „Bayern“ turėjo 4 taškų deficitą (71:75), tačiau Nickas Weileris-Babbas sumetė baudas, o pratęsimą likus 3 sekundėms dvitaškiu išplėšė Darrunas Hilliardas (75:75).

Likus 3 minutėms iki pratęsimo pabaigos „Bayern“ turėjo 3 taškų pranašumą (83:80), tačiau nuo to laiko nepelnė nė taško, o 6 taškus paeiliui pelnęs „Ratiopharm“ nužygiavo į pergalę (86:83).

Ulmo klubą į pergalę atvedė Semajas Christonas, kuris per 39 minutes surinko 27 taškus (5/9 trit.), 14 rezultatyvių perdavimų, 4 klaidas ir 31 naudingumo balą.

„Bayern“ ryškiausiai žibėjo Hilliardas, pelnęs 26 taškus (6/8 dvit., 3/14 trit.), atkovojęs 7 bei perėmęs 3 kamuolius ir surinkęs 23 naudingumo balus.

Miuncheno klubui šiame mače dėl traumų ir koronaviruso negalėjo padėti puokštė žaidėjų: Othello Hunteris, Corey Waldenas, Andreasas Obstas, Nihadas Djedovičius, Gavinas Schillingas, Paulis Zipseris, Leonas Radoševičius ir Vladimiras Lučičius.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 26 (6/8 dvit., 3/14 trit., 7 atk. kam.), Deshaunas Thomasas 20, Augustine'as Rubitas 18 (7 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas 10.

„Ratiopharm“: Semajas Christonas 27 (14 rez. perd.), Christiano Felicio 18 (7 atk. kam.), Justinas Simonas 11.