Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Antrąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate (ACB) patyrė Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (1-2) ekipa.

Lietuvių klubas išvykoje 68:78 (13:20, 17:16, 21:15, 17:27) nusileido Madrido „Real“ (3-0) krepšininkams.

Beliauskas per 9,5 minutės taškų nepelnė (0/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir mačą baigė su -2 naudingumo balais.

Birutis per 8 minutes surinko 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 3 naudingumo balus.

„Real“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Vincentas Poirier. Prancūzas per 29 minutes pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė bei prarado po 1 kamuolį, 3 kartus blokavo varžovo metimą ir surinko 19 naudingumo balų.

„Real“: Vincentas Poirier 13 (8 atk. kam.), Sergio Llullas 12 (2/7 trit.), Guerschonas Yabusele (6 atk. kam.) ir Nigelas Williamsas-Gossas po 9, Rudy Fernandezas 8.

„Obradoiro CAB“: Henry Ellensonas 20 (2/9 trit., 7 atk. kam.), Kassiusas Robertsonas ir Thomasas Scrubbas po 11.