Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidusi Prienų „Labas GAS“ įsirašė pirmąją pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai 83:81 (18:12, 13:26, 32:16, 20:27) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandą.

Prieniškius į pergalę vedė lemiamus baudos metimus realizavęs Ignas Sargiūnas. Gynėjas per 31 minutę pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrąjį kėlinį geriau sužaidusi Kėdainių komanda į pertrauką išėjo turėdama 7 taškų pranašumą (38:31), tačiau viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje. Uraganinį puolimą demonstravę prieniškiai kėlinį laimėjo 32:16 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 9 taškų pranašumą (63:54).

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės Abramo Canka pelnė du taškus ir sumažino atsilikimą (76:78), kitoje atakoje Juwanas Durhamas realizavo tik vieną baudos metimą, Danielius Lavrinovičius smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (79:79).

Prienus į priekį truktelėjo Sargiūnas, kuris pataikė dvitaškį ir išvedė komandą į priekį (81:79). Kitoje aikštelės pusėje prie baudų metimų linijos stojusio Cankos ranka nesudrebėjo. Gynėjas sumetė abi baudas ir likus 4 sekundėms išlygino rezultatą (81:81). Vis tik Kėdainiai prasižengė lemiamoje atakoje. Sargiūnas realizavo abi baudas (83:81) ir atnešė pergalę „Labas GAS“ komandai.

Kėdainių komandos neišgelbėjo ir sėkmingas 17-mečio Darylo Doualla žaidimas. Gynėjas surinko 21 tašką (3/8 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud.), 3 atkovotus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžis-Optibet“: Darylas Doualla 21 (3/8 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud.), Abramo Canka  18, Vytenis Čižauskas 11.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas 22, Jovanas Kljajičius 15 (6/10 dvit., 1/5 trit.), Juwanas Durhamas 14, Rapolas Ivanauskas 13 (5/7 dvit., 9 atk. kam.).