Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

2021-2022 m. Eurolygos startas praėjusio sezono čempionams Stambulo „Anadolu Efes“ (0-1) krepšininkams nesusiklostė sėkmingai – jiems kelią pastojo Madrido „Real“ (1-0) klubas.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Pablo Laso auklėtiniai namuose 82:69 (32:15, 18:20, 18:13, 14:21) patiesė čempionų titulą ginantį Turkijos klubą.

Į nokdauną karališkasis klubas „Anadolu Efes“ pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 17 taškų persvara (32:15). Po tokio smūgio Eurolygos čempionai atsigauti nesugebėjo, o trečiojo kėlinio viduryje ispanų pranašumas išaugo iki 20 taškų – 62:42.

Ketvirtasis mačo kėlinys tapo formalumu, nors Stambulo klubas šiek tiek sumažino deficitą, įtikinamą pergalę šventė „Real“.

Madrido ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo naujokai – Guerschonas Yabusele (3/5 trit.) ir Thomasas Heurtelis (3/5 trit.). Jie pelnė po 17 taškų.

Stambulo ekipos gretose nesulaikomai rungtyniavo Shane'as Larkinas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (2/2 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai.

Eurolygos MVP Vasilije Micičius per 24 minutes surinko 9 taškus (1/4 dvit., 2/6 trit., 1/3 baud.), 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

„Real“: Guerschonas Yabusele (3/5 trit., 4 rez. perd.) ir Thomasas Heurtelis (3/5 trit.) po 15, Walteris Tavaresas 13 (6/6 dvit., 12 atk. kam., 2 blok.), Nigelas Williamsas-Gossas 9 (3/7 trit.), Adamas Hanga 8, Sergio Llullas 7.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21 (3/6 trit., 8/9 baud., 6 rez. perd., 35 naud.), Filipas Petruševas 17 (6/8 dvit., 5/7 baud.), Vasilije Micičius 9 (2/6 trit.), Krunoslavas Simonas 8.