Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Justė Jocytė ir jos atstovaujama Vilerbano ASVEL (0-1) nesėkme pradėjo Prancūzijos pirmenybes.

Namuose žaidęs ASVEL klubas po permainingos kovos 64:71 (18:21, 11:20, 17:17, 18:13) nusileido Bretanės regiono „Landearnau“ (1-0).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkės turėjo 14 taškų deficitą (47:61), tačiau Jocytė per trumpą atkarpą surinko 7 taškus ir likus pustrečios minutės komandas skyrė jau tik 3 taškai (62:65). Vis dėlto galutinai perlaužti rungtynių ASVEL nepavyko.

15-metė lietuvė per 13 minučių įmetė 7 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų. Jocytės +/- rodiklis buvo geriausias komandoje – +4.

Rezultatyviausia ir naudingiausia Jocytės komandoje buvo Jullie Alemand – 14 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 14 naudingumo balų.