Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Sekmadienio naktį prasidėjo NBA ikisezoninės rungtynės ir jų ciklą atidarė Los Andželo „Lakers“ bei Bruklino „Nets“ komandos. Tiesa, abu klubai vertėsi be savo ryškiausių žvaigždžių.

Įtikinamą pergalę Los Andžele 123:97 (25:19, 32:30, 27:32, 39:16) iškovojo Steve'o Nasho vadovaujamas „Nets“ klubas.

Bruklino klubui nepadėjo žvaigždžių trio – Kyrie Irvingas, Jamesas Hardenas ir Kevinas Durantas, kurie stebėjo rungtynes iš šono. Taip pat nežaidė Blake'as Griffinas, Patty Millsas, Joe Harrisas ir Jamesas Johnsonas.

„Lakers“ barikadų pusėje nebuvo LeBrono Jameso, naujokų Russello Westbrooko, Carmelo Anthony ir Trevoro Arizos.

Kalifornijos klube ant parketo pasirodė Anthony Davisas, tačiau puolėjas žaidė vos 11 minučių ir per jas surinko 6 taškus (2/6 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po dusyk suklydo bei prasižengė.

Paprašytas pakomentuoti, kodėl žengė į aikštelę, nors kitos „Lakers“ žvaigždės tai padaryti atsisakė, Davisas teigė, jog buvo pasiilgęs krepšinio.

„Aš tiesiog norėjau žaisti, nes praėjusį sezoną praleidau nemažai rungtynių dėl traumos, – kalbėjo aukštaūgis. – Noriu grįžti į ritmą ir sezonui prasidėjus būti geros formos, nesvarbu, ar žaidžiu kėlinį, ar du. Noriu prisiminti įpročius.“

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Jeigu per pirmuosius tris „Lakers“ kvėpavo varžovams į nugaras (78:84), tai lemiamame ketvirtyje Bruklino ekipa gerokai įsisiautėjo. Vedami Camo Thomaso, „Nets“ krepšininkai sužaidė įspūdingą kėlinį 39:16 bei vienu metu turėjo 29 taškų pranašumą (112:83).

Visgi paskutinėmis minutėmis „Lakers“ pavyko šiek tiek aptirpdyti deficitą, tačiau triuškinančią pergalę vis tiek šventė Bruklino klubas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Camas Thomasas per 22 minutes surinko 21 tašką (6/11 dvit., 1/3 dvit., 6/7 baud.), 4 atkovotus bei prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, bloką ir dvi asmenines pražangas.

„Lakers“ komandoje labiausiai išsiskyrė Malikas Monkas, pelnęs 15 taškų (3/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Į „Lakers“ trečią kartą per karjerą šią vasarą sugrįžęs Dwightas Howardas per 13 minučių surinko 11 taškų (3/7 dvit., 5/6 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 6 pražangas. Centras buvo nubaustas technine bei nesportine nuobaudomis.

Po šeštosios asmeninės pražangos, kuri pasiuntė Howardą ant atsarginių žaidėjų suolo, „Lakers“ žvaigždės Jamesas ir Westbrookas nesulaikė juoko.

„Lakers“: Malikas Monkas 15, Dwightas Howardas (6 atk. kam., 6 praž.) ir Wayne'as Ellingtonas po 11, Chaundee Brownas ir Talenas Hortonas Tuckeris po 10, Kendrickas Nunnas 9.

„Nets“: Camas Thomasas 21, Day'Ronas Sharpe'as (6 atk. kam.) ir Davidas Duke'as (7 atk. kam.) po 13, Sekou Doumbouya 11, Paulas Millsapas 10 (10 atk. kam.), Devontae Cacokas ir Kessleris Edwardsas po 9.

Atrinkti (0) Visi (3)
Howardas per pasiruošimo rungtynes sugebėjo 6 kartus prasižengti.Ir dar gauti techninę su nesportine.Juk tai tik pasiruošimo pradžia,kam tiek emocijų rodyti.Laimėti aišku norisi,bet valdytis taip pat reikėtų mokėti,ypač tokiose rungtynėse.