Nuotr.: John E. Sokolowski-USA TODAY Sports/Scanpix
Nuotr. John E. Sokolowski-USA TODAY Sports/Scanpix

Pirmąją pergalę NBA ikisezoninių rungtynių cikle iškovojo Toronto „Raptors“ ekipa.

Nicko Nurse'o auklėtiniai namuose 123:107 (28:25, 39:29, 33:23, 23:30) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

„76ers“ vertėsi be savo žvaigždžių. Joelis Embiidas ilsėjosi, Tobiasas Harrisas yra traumuotas, o Benas Simmonsas – atsiskyręs nuo komandos bei prašo mainų.

„Raptors“ klubui nepadėjo Pascalis Siakamas.

Pamatus pergalei Toronto ekipa susikrovė per tris kėlinius, kuriuos visus laimėjo ir po 36 grynojo žaidimo laiko minučių pirmavo 23 taškais (100:77). Per likusį laiką „76ers“ pavyko šiek tiek aptirpdyti deficitą, tačiau įtikinamą pergalę šventė šeimininkai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė OG Anunoby, per 25 minutes surinkęs 21 tašką (4/9 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„76ers“ ekipoje išsiskyrė Andre Drummondas, pelnęs 19 taškų (6/9 dvit., 7/8 baud.), atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“: OG Anunoby 21, Justinas Champagnie 17 (10 atk. kam.) Scottie Barnesas (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Preciousas Achiuwa ir Svi Mykhailiukas (5 atk. kam.) po 13, Yuta Watanabe 10 (7 atk. kam.).

„76ers“: Andre Drummondas 19 (14 atk. kam.), Isaiahas Joe 18, Sethas Curry 14, Furkanas Korkmazas 13.