Dviejų geriausių moterų krepšinio asociacijos (WNBA) Rytų konferencijos komandų – Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės Indianos „Fever“ (9 pergalės, 6 pralaimėjimai) bei Katie Douglas Konektikuto „Sun“ (12, 4) – dvikovoje pergalę šventė lietuvės ekipa 64:53 (20:29, 44:24).

Pergalę „Fever“ komandai lėmė fantastiškas antrasis kėlinys, kurį laimėjo dvidešimties taškų skirtumu. Ypač išsiskyrė Tamika Catchings, antroje dvikovos dalyje pelniusi 12 iš savo 18 taškų ir perėmusi 5 kamuolius.

J.Štreimikytė-Virbickienė pirmąkart šiame sezone pradėjo rungtynes starto penkete ir per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, dukart prasižengė ir kartą suklydo. Kelly Schumacher, kurios vietą užėmė lietuvė, rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolelio ir ant parketo išbuvo tik 5 minutes.

Konektikuto komandai atstovaujanti Vilniaus „Lietuvos telekomo“ krepšininkė K.Douglas aikštėje išbuvo 33 minutes ir surinko 11 taškų (5/6 baudų, 0/2 tritaškių, 1/2 dvitaškių), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, 2 perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą ir keturis kartus suklydo.

Kita „Lietuvos telekomo“ žaidėja, gynėja Jennifer Derevjanik per 12 minučių taškų nepelnė, po kartą perėmė kamuolį, suklydo ir prasižengė.

Nepaisant antro iš eilės pralaimėjimo, „Sun“ išliko pirmoje Rytų konferencijos ir absoliučios WNBA įskaitos vietoje. Tuo tarpu „Fever“ Rytuose toliau žengia antra.

2005-07-14 22:13
Na, bet Streimikyte nors ir zaide pakankamai daug, bet nelabai ka padare, man atrodo, kad ilgas sezonas su Telekomu ja labai isvargino.....
2005-07-14 08:48