Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Memfio „Grizzlies“ klubas pasiruošimo sezonui rungtynėse namuose priėmė NBA čempionus Milvokio „Bucks“, tačiau mačas nebuvo baigtas.

Po trečiojo dvikovos kėlinio Memfio „FedExForum“ arenoje suskambo gaisro aliarmas ir prasidėjo evakuacija. Kaip paaiškėjo vėliau, pavojus nebuvo tikras, tačiau rungtynės pratęstos nebuvo.

Po trijų kėlinių dviženklį pranašumą turėjo „Grizzlies“ – 87:77 (35:23, 20:24, 32:30).

Tenesio valstijos klube spindėjo Ja Morantas – 27 taškai (10/14 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos per 24 minutes.

NBA čempionų ekipoje rezultatyviausias buvo Jordanas Nwora. Puolėjas per 23 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Buvęs Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ talentas Georgios Kalaitzakis aikštėje praleido 21 minutę, per kurias taškų nepelnė (0/2 dvit.). Graikas atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Bucks“ vertėsi be trijų svarbiausių komandos žaidėjų – Giannio Antetokounmpo, Jrue Holiday ir Khriso Middletono.