Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pirmąsias ikisezonines rungtynes dėl dešinės rankos nykščio patempimo praleidęs Jonas Valančiūnas debiutavo su Naujojo Orleano „Pelicans“ marškinėliais, tačiau dėl netvardytų emocijų buvo išvarytas iš aikštelės anksčiau laiko.

JV atstovavujama „Pelicans“ savo aikštėje 104:86 (18:26, 34:25, 20:17, 32:18) susitvarkė su Igną Brazdeikį sudėtyje turinčia Orlando „Magic“.

Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir nuo pat pradžių buvo aktyvus. Vis dėlto trečiojo kėlinio pradžioje centras užsidirbo pirmąją techninę pražangą, kuomet nesutiko su arbitro švilpuku.

Antrosios techninės ilgai laukti nereikėjo – JV trečiojo kėlinio viduryje kovoje dėl kamuolio susikibo su varžovu, lietuviui buvo skirta nuobauda, o į tokį teisėjo sprendimą pastarasis numojo ranka ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Nesvarbu, ką bedarytume, jaučiame šalia Joną. Jis gavo dvi technines pražangas ikisezoninėse rungtynėse, nesu to matęs anksčiau, bet man patinka jo atsidavimas“, – po dvikovos su šypsena veide sakė „Pelicans“ strategas Willie Greenas.

Uteniškis aikštėje spėjo išbūti 20 minučių ir per jas įmetė 13 taškų (4/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 5 sykius prasižengė.

„Pelicans“ rungtynėse vertėsi be lyderių – Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

Kitoje barikadų pusėje Brazdeikis per 12 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/2 dvit., 1/2 trit.), 4 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

„Pelicans“: Trey Murphy 20 (6/9 trit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 19 (5/9 trit.), Jonas Valančiūnas 13 (9 atk. kam.), Kira Lewisas 10.

„Magic“: Wendellas Carteris 13 (11 atk. kam.), Cole'as Anthony 12, Terrence'as Rossas 11.