Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Luka Dončičius po įsimintinos vasaros su Slovėnijos rinktine skambiai sugrįžo į Dalaso „Mavericks“.

Pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse slovėnas buvo itin efektyvus, o jo vedamas Teksaso klubas namie 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) įveikė Jutos „Jazz“.

Dončičius aikštėje praleido 16 minučių ir per jas pelnė 19 taškų (6/6 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Mavs“ rungtynes nulaužė per antrąjį ir trečiąjį kėlinius, per kuriuos bendras rezultatas buvo 70:43 šeimininkų naudai.

Efektyvus nugalėtojų gretose buvo ir Bobanas Marjanovičius – 14 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir 3 atkovoti kamuoliai per 9 minutes.

Kristaps Porzingis „Mavericks“ per 16 minučių įmetė 7 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu be septynių vedančių žaidėjų rungtyniavusioje „Jazz“ su 22 taškais (6/11 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.) išsiskyrė Jaredas Butleris.

Jutos ekipai šioje dvikovoje nepadėjo Bojanas Bogdanovičius, Donovanas Mitchellas, Mike'as Conley, Rudy Gay, Rudy Gobertas, Joe Inglesas ir Hassanas Whiteside'as.