Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Pirmąsias ikisezonines rungtynes praleidęs Carmelo Anthony ketvirtadienį debiutavo su Los Andželo „Lakers“ marškinėliais, tačiau tai pergalės komandai neatnešė.

Gimimo vieta: Merilendas, JAV

Kalifornijos klubas išvykoje 105:117 (21:27, 24:35, 29:40, 31:15) nusileido Finikso „Suns“.

Be LeBrono Jameso, Trevoro Arizos, Dwighto Howardo ir Russello Westbrooko žaidęs „Lakers“ neturėjo jokių šansų – NBA vicečempionai po trijų kėlinių turėjo 28 taškų pranašumą (102:74).

Pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse „Lakers“ buvo sutriuškinti prieš Bruklino „Nets“ – 97:123.

Carmelo naujam klubui per 17 minučių pelnė 8 taškus (4/9 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Rezultatyviausiai Franko Vogelio treniruojamoje komandoje žaidė Malikas Monkas – 18 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit.).

Šeimininkų komandoje su 15 pelnytų taškų (6/14 dvit., 1/4 trit.) ir 5 atkovotais kamuoliais per 25 minutes išsiskyrė Mikalas Bridgesas.

„Suns“ rungtynėse vertėsi be Devino Bookerio ir traumą besigydančio Dario Šaričiaus.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 15 (7/19 met.), Deandre Aytonas 14 (11 atk. kam.), Cameronas Johnsonas ir Jae Crowderis (9 atk. kam.) po 13, JaVale'as McGee 12, Cameronas Payne'as 11, Abdelas Naderis 10, ..., Chrisas Paulas 8 (11 rez. perd.).

„Lakers“: Malikas Monkas 18, Anthony Davisas 14 (5/14 dvit., 8 atk. kam.), Kendrickas Nunnas ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 11, Austinas Reavesas 10.