Nuotr.: Admiral Bet ABA League/Dragana Stjepanovic

Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-1) komanda.

Taškai 19
Taiklumas 6-12
Atkovoti kamuoliai 5
Rezultatyvūs perdavimai 5

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje 75:63 (20:10, 15:17, 19:10, 21:26) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) krepšininkų pasipriešinimą.

Belgrado ekipa jau pirmajame kėlinyje turėjo 10 taškų pranašumą (20:10). Po ilgosios pertraukos „Crvena Zvezda“ krepšininkai išėjo su dar didesniu nusiteikimu, kėlinį laimėjo 19:10 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 17 taškų pranašumą (54:37).

„Maccabi“ krepšininkai dar bandė sumažinti atsilikimą, tačiau svečių komanda sugebėjo išlaikyti turimą persvarą ir iš Tel Avivo išvyksta įsirašę pirmąją pergalę.

;

„Crvena Zvezda“ į priekį vedė Nikola Kaliničius. Puolėjas pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18 (0/2 dvit., 6/10 trit.), Mathiasas Lessortas 16 (4/5 dvit., 8/10 baud., 21 naud. bal.), Angelo Caloiaro 9, Derrickas Williamsas 6.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius (5/10 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), Nate'as Woltersas 17 (4/7 dvit., 3/4 trit.), Luka Mitrovičius 12, Ognjenas Dobričius 8.