Nuotr.: BasketNews/D.Repečka
Nuotr. BasketNews/D.Repečka

Antrąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (2-0) krepšininkai.

Giorgios Bartzoko auklėtiniai namuose 74:68 (13:10, 22:26, 19:16, 20:16) palaužė Madrido „Real“ (1-1) ekipą.

Likus 9 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus – 54:54, tačiau graikai spurtavo 16:5, o Tyleris Dorsey dvitaškiu likus 4 minutėms sukrovė „Oly“ dviženklę persvarą (70:59).

Visgi karališkasis klubas taip lengvai pasiduoti neketino – „Real“ atsakė atkarpa 9:1, o likus minutei po Thomaso Heurtelio tritaškio komandas skyrė 3 taškai (68:71).

Kitoje atakoje Saša Vezenkovas atsakė dvitaškiu (73:68), Walteris Tavaresas buvo netikslus, o pergalę baudos metimu įtvirtino Kostas Sloukas (74:68).

Į pergalę graikus atvedęs Vezenkovas per 31 minutę pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 1/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 18 naudingumo balų.

Thomasas Walkupas per 25 minutes surinko 2 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 naudingumo balus.

Madrido ekipos gretose išsiskyrė Tavaresas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 15 taškų (6/9 dvit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 blokai ir 24 naudingumo balai.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 16 (5/6 dvit., 1/7 trit., 10 atk. kam.), Tyleris Dorsey 12 (2/4 trit.), Kostas Papanikolaou (2/4 trit.) ir Konstas Sloukas (4/6 dvit., 4 rez. perd.) po 9, Giannoulis Larentzakis 8 (2/4 trit.), Hassanas Martinas 7 (3/7 dvit.).

„Real“: Nigelas Williams-Gossas 16 (4/6 dvit., 8/9 baud.), Walteris Tavaresas 15 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Thomasas Heurtelis (1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele (7 atk. kam.) po 7.

Atrinkti (0) Visi (2)
Olympiakos
Walkupas kolkas neblizga silpnai 25min 2 taskai kas ir buvo praita savaite
2021-10-09
-3
jis gali ir neimesti tasku bet paziurek kokia jo gynyba ir kiek jis padaro to nematomo juodo darbo naudingo komandai