Nuotr.: ASVEL Twitter
Nuotr. ASVEL Twitter

Antrąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL (2-0) ekipa.

T.J. Parkerio auklėtiniai išvykoje 71:67 (13:18, 21:13, 15:12, 22:24) palaužė Berlyno ALBA (0-2) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje rezultatas buvo lygus – 35:35, tačiau ASVEL spurtavo 12:3 ir po Chriso Joneso dvitaškio įgijo 9 taškų pranašumą (47:38), o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 49:43.

Rungtynes Vilerbano klubas perlaužė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet smūgiavo varžovams atkarpa 8:0, o po Joneso dvitaškio persvara išaugo iki 14 taškų (57:43).

Visgi palaikoma savų sirgalių ALBA nepasidavė: Israelio Gonzalezo auklėtiniai atsakė spurtu 20:9 ir likus minutei Yovelis Zossmanas baudos metimu nukirpo deficitą iki 5 taškų (63:68).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti Berlyno ekipai: Maodo Lo dar pelnė dvitaškį likus 9 sekundėms (65:69), tačiau pergalę baudų metimais įtvirtino Jonesas (71:65) ir ASVEL triumfavo.

Į pergalę ASVEL atvedė Jonesas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 24 taškai (6/9 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 20 naudingumo balų.

Berlyno komandai Maodo Lo per 24 minutes pelnė 22 taškus (3/6 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

ALBA: Maodo Lo 22 (4/8 trit.), Oscaras da Silva 14 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Jaleenas Smithas 8 (0/6 trit., 4 kld.).

ASVEL: Chrisas Jonesas 24 (6/9 dvit., 3/5 trit.), Elie Okobo 13 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Kostas Antetokounmpo 9 (2 blok.), Matthew Strazelis 8.

Atrinkti (0) Visi (3)
kas cia jaleen smith zalgiriui siule?
2021-10-09
+2
radai tobula proga isiterpti siuo klausimu? jis bent jau pernai ne tik zaide, bet ir dominavo vokieciu lygoj. ziurek kad mudiay iki gruodzio nebutu atleistas, jei ir toliau toki suda mals.
2021-10-09
-3
Ta prasme Asvelio startas buvo pries dvi outsideriu komandas :D Pareis playoffines komandos ir baigsis pergales.