Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Skaudų pralaimėjimą ikisezoninėse NBA rungtynėse patyrė Jonas Valančiūnas.

Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa 85:121 (17:30, 21:33, 19:33, 28:25) buvo sutriuškinta Čikagos „Bulls“ komandos, kurios krepšinio operacijų prezidento pareigas užima Artūras Karnišovas.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Valančiūnas per 25 minutes surinko 14 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

JV trenerio sprendimu ketvirtajame kėlinyje aikštelėje nepasirodė.

Naujojo Orleano komanda nuo pat rungtynių pradžios negalėjo sustabdyti uraganinio „Bulls“ puolimo. Po pirmosios rungtynių pusės „Pelicans“ deficitas siekė 25 taškus (63:38), po trečiojo kėlinio Čikagos komanda pirmavo net 39 taškų persvara (96:57).

„Pelicans“ šiose rungtynėse vertėsi be Ziono Williamsono, Brandono Ingramo ir Jaxsono Hayeso.

Čikagos ekipą į pergalę vedė Zachas LaVine'as. Gynėjas pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 21 (6/7 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.), Lonzo Ballas 19 (2/3 dvit., 5/6 trit.), Nikola Vucevičius 16 (7/13 dvit., 10 atk. kam.), DeMaras Derozanas 12 (6/12 dvit.), Alexas Caruso 10.

„Pelicans“: Trey Murphy 17 (1/5 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud., 10 atk. kam.), Naji Marshallas 16 (7/8 dvit., 2/3 baud.), Jonas Valančiūnas 14 (5/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Garettas Temple'as po 7.